(Відео) Скандал: в київському готелі знаходяться 46 малюка від сурогатних матерів

Author name 14 Травня 2020 в 19:05

Поділитися статтею

46 дитини, які народжені від сурогатних матерів
46 дитини, які народжені від сурогатних матерів

Розгорається скандал. У готелі “Венеція” м. Київ, нарахували 46 дитини, які народжені від сурогатних матерів.

У готелі “Венеція” м. Київ, нарахували 46 дитини, які народжені від сурогатних матерів. Майбутні іноземні батьки через карантин, не мають можливості їх забрати. Це зафіксовано на відео фірмою BioTexCom, що займається репродукцією людей.

Співробітниками клініки говорять, що малюки під наглядом і догляд за ними здійснюється протягом доби. Проводиться огляд педіатром кожної дитини, виносять їх на вулицю, щоб подихати свіжим повітрям і також малюків купають. Можна побачити, що люди одягнені в маски і рукавичках. Як затверджуються цими співробітниками, що фізично діти відчувають себе відмінно.

Однак можна помітити, що всі малюки лежать в одному великому приміщенні і деякі з них плачуть. Виходячи з інформації, яка представлена в зазначеному відеоролику, це діти які очікують відправлення в Америку, Італію, Іспанію, Британію, Китай і в інші країни.

Ймовірно, мається на увазі громадянство батьків немовлят. Майбутнім мамам і татам по відеозв’язку показується як доглядають за малюками під час карантину, ніж їх годують, яке у них самопочуття і як вони проводять час.

Омбудсменом Людмилою Денисовою був даний коментар в Фейсбук з приводу цього відео. Вона констатувала, що наша країна знову потрапила в центр скандалів про захист прав дітей, народжених сурогатним шляхом.

Л.Денисова вважає, що проблему українського сурогатного материнства потрібно терміново вирішити. Вона робить висновок, що надаючи такі послуги іноземним громадянам – це призводить до порушення прав дітей. Додатково констатується, що держава в такому випадку не може захистити права своїх громадян.

Денисова виступає за те, щоб послуги сурогатного материнства могли надаватися в Україні виключно її громадянам. Вона, також звернулася в:

  1. Національну поліцію;
  2. Міністерство соціальної політики;
  3. Міністерство охорони здоров’я.

Вимагаючи негайної реакції на дану проблему.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею