Сильний вітер у Києві повалив багаторічні дерева (Фото)

Author name 19 Травня 2020 в 15:05

Поділитися статтею

Негода в Києві
Негода в Києві

Роботи додалося фахівцям “Київзеленбуду”. Деякі повалені і викорчувані з корінням дерева загородили проїжджу частину міста.

Вчора 18.05.2020 року сильний вітер, який сягав швидкості до 20 м / с, повалив і зламав великі дерева в столиці. Роботи додалося фахівцям “Київзеленбуду”.

 ""

Деякі повалені і викорчувані з корінням дерева загородили проїжджу частину міста. Працівники аварійно-диспетчерської служби зазначеної організації взялися звільняти дороги пішохідні доріжки.

Підрахувати кількість зламаних дерев в “Київзеленбуду” обіцяли оприлюднити пізніше.

 ""

Коли вітер досягає такої швидкості, то бажано утриматися від виходу на вулицю. Якщо хто опинився під час негоди не вдома, необхідно дотримуватися правил техніки безпеки і не перебувати під кронами дерев і будь-яких навісів. Автомобілістам потрібно поставити авто в гараж, а за відсутністю такого, паркуватися необхідно на відкритих ділянках далеко від дерев або на автомобільних стоянках.

 ""

Про це нагадали комунальні служби Києва. Це стосується не тільки столичних жителів, а й людей, що живуть в інших населених пунктах, при виникненні такої ситуації з погодою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею