(Відео. Фото) Кагарлик: місцеві жителі стурбовані, що справа з насильниками в погонах залишиться безкарним

Author name 27 Травня 2020 в 15:05

Поділитися статтею

Кагарлицьке відділення поліції
Кагарлицьке відділення поліції

Поліцейськими застосовувалися: протигаз, кийки, жінку катували, стріляли з пістолета над головою і кілька разів згвалтували.

Раніше засоби масової інформації повідомляли про резонансну справу, яка сталася в будівлі поліції м Кагарлик Київської області.

Двоє поліцейських викликали на допит свідка. В ході допиту ними застосовувалися неправомірні заходи. Застосовувалися: протигаз, кийки жінку катували, стріляли з пістолета над головою і кілька разів згвалтували.

Імена та прізвища підозрюваних – відомі: Сергій Сулима і Микола Кузів.

Фото і хто вони – нижче:

 ""

Правоохоронцями, також застосовувалася фізичне насильство до її знайомому чоловікові. Нелюди в погонах лякали чоловіка, що вони його згвалтують, поставили його на коліна і били палицею по голові. Потім одягли на голову протигаз робили постріли над головою з пістолета.

 ""

У зв’язку з чим у чоловіка були переламаний ніс і ребра.

Заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко сказав, що реакція була “моментальної” і вищевказаних поліцейських заарештували після звернення потерпілої жінки в лікарню. Лікарі в свою чергу про це повідомили в поліцію.

Антон Геращенко уточнив, що покарання для них буде справедливе.

Зараз керівництво Кагарлицької поліції замінено, відділення розформовано. Новий виконуючий обов’язки просить місцевих жителів розповідати про всі правопорушення поліцією в Кагарлику.

Місцеві жителі стурбовані, що справа з насильниками в погонах залишиться безкарною. Вони просять журналістів не залишати без належної уваги цю резонансну справу поки справедливість не восторжествує.

Подивіться нижче відео і ви отримаєте всю вичерпну інформацію про цих нелюдів і що говорить новий в.о начальника районного відділення поліції.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею