Українська королева краси привертає організацію до суду за дискримінацію

Author name 5 Березня 2020 в 22:03

Поділитися статтею

Вероніка Дідусенко була коронована найкрасивішою жінкою своєї країни. Вона взяла участь та виграла конкурс краси «Міс Україна» в 2018 році.

Вероніка Дідусенко була коронована найкрасивішою жінкою своєї країни. Вона взяла участь і виграла конкурс краси «Міс Україна» в 2018 році.

Але потім, через чотири дні, вона була змушена відмовитися від своєї корони, як тільки організатори виявили, що вона розлучилася і народила сина.

І тепер вона веде їх до суду.

Позиція “Міссс України “

Вероніка Дідусенко: “Те, що я мати, ніколи не було проблемою. Моє материнство або той факт, що я була одружена, не вплинули на мою здатність бути професійною фотомоделлю, займатися благодійністю або брати участь в конкурсі міс Україна.

“Я хочу, щоб вони змінили ці обмеження на вхід, щоб конкурси краси були дійсно інклюзивними для всіх жінок, щоб вони могли однаково оцінювати всіх жінок. Я відчуваю, що у всіх нас є сила змінити правила, які ми вважаємо застарілими або дискримінаційними або неправильними “.

Які були вимоги до учасників:

Вік 17 25 років.

Висота мінімум 168 см.

Громадянство України.

Не заміжня раніше або в даний час.

Немає дітей.

Немає шкідливих звичок.

У заяві Юрій Агєєв, голова комітету “Міс Україна “, сказав, що Дідусенко погодився з правилами з моменту, коли вона заповнила свою заявку. І він також сказав, що напружений графік переможця конкурсу «Міс Україна» був невідповідним для жінок з дітьми, тому що він: «може негативно вплинути на виховання маленької дитини, яка буде позбавлений любові його матері».

Що кажуть оганізатори

Організатори Міс Світу також заявили в своїй заяві, що правила були встановлені з метою визначення переможця: «хто вільний і може взяти на себе зобов’язання, часто в короткі терміни, подорожувати по всьому світу на підтримку хворих і знедолених, що може бути на тривалі періоди часу , часто в райони, зруйновані в результаті стихійних лих ».

Що думає “Міс Україна “

Але Дідусенко не має задовільних доказів і наполягає на тому, що правила змусили її відчувати себе приниженою і образливою.

Вона сподівається, що Міс Світу змінить свої правила, щоб дозволити матерям і заміжнім або розведеним жінкам брати участь в їх конкурсах краси в майбутньому.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Ці молитви допоможуть вам в скрутну хвилину

Нагадаємо, Лілія – завод чистого повітря, що привертає любов і щастя

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею