Мати хотіла задушити дитину в пакеті, а пильна киянка зателефонувала в поліцію: тепер горе-матір покарають

У Києві заробітчанка з Одеси поклала дитину в пакет, закрила його на замок і несла в невідомому напрямку на вулиці.

Пильна жінка помітила це, і запідозрила, що дитину хочуть задушити. Дівчина Яна – працівниця салону краси, і побачила що відбувається картину в вікно. Вона тут же включила запис відео на телефоні і побігла за жінкою. Весь час вона питала навіщо та поклала дитину в пакет, але жінка тільки намагалася втекти і відмазувати від відповіді.

Жінка несе свою дитину в пакеті
Жінка несе свою дитину в пакеті

Коли Яна вже пробігла кілька кварталів за жінкою в пакеті, то побачила що зупинилася на світлофорі поліцію і вибігла на дорогу покликати їх

Правоохоронні органи тут же забрали сумку з дитиною, і дістали його. Як з’ясувалося, дитині менше тижня. Жінка сама родом з Одеси, до Києва приїхала на заробітки. Народжувала не в пологовому будинку, а, швидше за все, вдома.

Дитину і маму відправили в лікарню, обстежили. Хлопчик виявився здоровим. Як з’ясувалося, у жінки є ще п’ятеро дітей. Найстарша дитина живе у бабусі з дідусем, а решта – в інтернаті і притулку.

Дівчину Яну, яка виявилася пильною і уважною, віддячили за такий по-справжньому героїчний вчинок.

«Вчинок Яни – справжній приклад людяності та активної життєвої позиції»

Яна Ілюхіна отримала нагороду за небайдужість
Яна Ілюхіна отримала нагороду за небайдужість

«Яна Ілюхіна не розгубилася, вона рішуче і дієво хотіла допомогти дитині і не залишилася осторонь ситуації. Дякую Вам за таку активну громадянську позицію і небайдужість до людського життя. Саме такі вчинки громадян рухають суспільство на краще. Дії Яни і наших співробітників врятували життя хлопчику », – повідомив генерал поліції Крищенко.

Яна Ілюхіна отримала нагороду за небайдужість
Яна Ілюхіна отримала нагороду за небайдужість

Схожі статті

Домашні рогалики з тіста, яке бродить у воді: листкова випічка нагадує міні круасани. Смачніших я не їла

Якщо раптом вам захотілось поласувати чимось смачненьким і домашнім, спробуйте приготувати ці прості рогалики з листового тіста. Витрачати весь вечір на готовку не треба – все за вас зробить вода.

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.