Після пологів в Німеччині померла дружина заступника мера Ірпеня

Author name 25 Вересня 2020 в 10:09

Поділитися статтею

Наталя
Наталя

Жінка заразилася недугою на останньому місяці вагітності

Дружину заступник мера Ірпеня міського голови Олександра Маркушина не вдалося врятувати в одній з німецьких лікарень. Справа в тому, що вона заразилася коронавірусів на останньому місяці вагітності. Коли вона вже була в тяжкому стані її привезли в київський пологовий будинок.

Наталя була інфікована, коли йшов дев’ятий місяць вагітності. У пологовому будинку вона народила сина. Однак у мами був важкий стан після пологів, викликане ускладненнями COVID-19.

Соратник чиновника Володимир Карплюк повідав громадськості про це на своїй сторінці в ФБ.

Новонародженого малюка назвали Марк. Зараз він знаходиться в задовільному стані. Це констатували доктора.

Однак Наталя була в критичному стані. Її підключили до апарату штучного дихання. Після тих тижнів стан жінки не покращився і її перевезли до Німеччини. Там Наталю визначили в клініку.

Німецькими лікарями 10 діб робилося все можливе, щоб врятувати життя Наталії. Однак вночі, 24 вересня серце жінки зупинилося.

Володимир Карплюк, також повідомив, що Наталя була відмінним і чуйним нотаріусом. Люди, які зверталися до неї по її професійній роботі, завжди відзначали її душевність.

Володимир Карплюк з болем в серці пише, що не стало прекрасного людини і красивої жінки. Вона дала життя своїй дитині і пожертвувала своєю.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею