Медик спрогнозувала закриття шкіл в Україні: я побоююся листопада

Нещодавно президент України Володимир Зеленський офіційно оголосив про початок другої хвилі китайського вірусу.

Вже сьогодні, 30 вересня, було зафіксовано рекордну кількість хворих – 4 тисячі і 27 осіб. Через це в Міністерстві освіти і науки України замислюються про те, щоб перевести учнів на дистанційну форму отримання освіти, щоб уникнути масового захворювання серед цієї вікової категорії.

Український інфекціоніст Світлана Куніцина уточнює, що діти – та категорія потенційних пацієнтів, які швидше за все поширюють будь-яку інфекцію

Карантин в Україні

Саме тому вона стверджує – вже до листопада цього року школи будуть масово закривати, а дітей – відводити на карантин і переведуть на дистанційну освіту. Є ризик, що до кінця 2020-2021 навчального року, всі будуть отримувати освіту і складати іспити в режимі онлайн.

Також небезпеку подвоює і те, що що в цьому році епідемія коронавируса збігається і з сезонними захворюваннями – грип та ГРЗ.

“Я, чесно, боюся листопада. Епідемічно ризик дуже високий, я думаю, до листопада у нас є велика ймовірність знову перейти на дистанційне навчання “, – підсумувала український інфекціоніст Світлана Куніцина.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.