Марина Порошенко повідомила, що стан Петра Порошенка в лікарні погіршився

Author name 8 Жовтня 2020 в 11:10

Поділитися статтею

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Стан п’ятого президента України Петра Порошенка, що заразився COVID-19, погіршився. У нього згустилася кров.

Дружина лідера партії “Європейська солідарність “, екс-президента України Петра Порошенка поділилася останніми новинами про стан його здоров’я в інтерв’ю українській журналістці Яніні Соколової для її YouTube-каналу.

Як відомо, кілька днів тому Петра Олексійовича госпіталізували з двосторонньою пневмонією і підтвердженим коронавірусом. Разом з ним до лікарні потрапила і дочка політика Євгенія, але за словами Марини Порошенко, вона переносить хворобу набагато легше.

Журналісти дізналися, що лікується екс-президент в приватній клініці “Оберіг” в столиці. Там є відмінно оснащений блок на 20 хворих з підтвердженим Ковідом. Перебування в одномісній палаті обходиться 11,5 тисячі гривень на добу (без урахування вартості ліків), в двомісній – 9,5 тисячі. Сюди входить триразове харчування та Wi-Fi. Крім того, при надходженні пацієнт повинен внести депозит у розмірі 50 тисяч гривень.

Приватна клініка "Оберіг" в Києві
Приватна клініка “Оберіг” в Києві

А в стані чоловіка, за словами Марини Порошенко, є ускладнення – кров сильно загусла, настільки, що персонал навіть не може взяти трохи для аналізу.

Такий стан – типове для перебігу коронавірусної хвороби, тому в стандартному протоколі лікування обов’язково передбачені препарати для розрідження крові.

В іншому самопочуття Порошенко побоювань у лікарів не викликає, він сповнений рішучості подолати недугу.

Інтерв’ю з Мариною Порошенко починається на 23 хвилині 50 сек.

https://youtu.be/dGU-w_SpXIE

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею