Ксенія Мішина та Олександр Еллерт зізналися, що вже запланували весілля: одружаться навесні або влітку

Author name 29 December 2020 в 12:12

Поділитися статтею

Ксенія Мішина і Саша Еллерт
Ксенія Мішина і Саша Еллерт

Вже не холостячка Ксенія Мішина та її обранець Олександр Еллерт поділилися подробицями майбутнього весілля.

За особистим життям зірки серіалу “Кріпосна” стежила вся Україна, адже вона стала головною героїнею реаліті-шоу “Холостячка”. З 12 претендентів на серце в фіналі Ксенія обрала автора жартів в студії “Квартал 95” Олександра Еллерта.

Її не збентежило і те, що до своїх 33 років чоловік двічі розлучений і навіть має 12-річну доньку Елю, яка після розлучення батьків живе з мамою, але з татом бачиться часто.

Александр Эллерт с дочкой
Олександр Еллерт з донькою

На подив багатьох глядачів, в пост-шоу стало відомо, що закохані разом з самого фіналу. Ксенія і Олександр з’їхалися на третій день після завершення “Холостячки”, з ними ж живе 8-річний син Мішиної Платон.

Цілих 3 місяці героям статті доводилося приховувати свої стосунки від публіки, а одного разу Еллерт вийшов в магазин разом з Платоном в захисних масках, але люди все одно їх впізнали, тому ховатися було непросто.

Ксения Мишина с сыном
Ксенія Мішина з сином

У спільному інтерв’ю для програми “Вікна” на телеканалі СТБ актриса зізналася, що після першого ж поцілунку з Олександром зрозуміла, кому скаже “Так” в самому кінці проекту. Більш того, Ксенія повідомила про це творцям “Холостячки”, адже не знала, як в такому випадку їй продовжувати вибудовувати відносини з іншими учасниками.

Александр Эллерт и Ксения Мишина
Олександр Еллерт і Ксенія Мішина

На перший сумісний Новий рік пара з друзями відправиться в Буковель. Вони вже навіть задумалися про весілля — кажуть, що одружаться, коли буде тепло:

“Просто класну прикольну вечірочку влаштуємо для найближчих без пишних весільних суконь, тому що Олександр мені заборонив. Сказав: “Не хочу тебе пишну”, — розговорилася Мішина.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею