Лорак раптово набрала у вазі, співачка показала кругленький живіт: “Мені здається, буде дівчинка “

Author name 7 Грудня 2020 в 13:12

Поділитися статтею

Вагітна красуня Ані Лорак похвалилася своїм животом на  "Пісні року "
Вагітна красуня Ані Лорак похвалилася своїм животом на "Пісні року "

Про те, що Ані Лорак чекає дитину від репера і продюсера Тіматі Єгора Гліба – вже ні для кого не секрет.

Шанувальники щосили вдивляються в її ледве помітний живіт і чекають дива – ось-ось співачка повинна розповісти хто ж у них буде – хлопчик чи дівчинка.

https://www.instagram.com/p/CIc1x6HgtrS/

На фото Ані Лорак вбралася в блискуче плаття пудровий кольору. У цьому вбранні особливо помітно, як округлилася груди Ані і берда. Зазвичай, саме це і відбувається на початку вагітності.

З одного боку шанувальники щасливі за свого кумира – нарешті, після довгих страждань і зрад Кароліна куека знайшла справжнє жіноче щастя. Тим більше, майже на кожному фото вона виблискує своїм дорогим діамантовим кільцем, яке, очевидно, подарував Єгор.

З іншого боку фоловерів і фанати Ані насторожені – у її нинішнього обранця дуже погана репутація.

Він уже був одружений на українській співачці з псевдонімом TAYANNA.

Це погано закінчилося – після розлучення танення шокувала визнанням – чоловік неодноразово піднімав на неї руку, також застосовував моральне насильство і ображав дитини.

Тому вона навіть рада, що тепер він пішов від неї до іншої жінки. Однак з дитиною бачиться не забороняла (два роки тому в їх з Єгором шлюбі народився син).

Повертаючись до Ані Лорак, варто сказати, що співачка ще жодного разу не скаржилася на свого обранця

Однак насторожує й те, що на світських заходах з Філіпом Кіркоровим або Сергієм Лазарєвим Ані з’являється чомусь або одна, або з дочкою. А ось знаменитого і молодого обранця поряд з нею ще не було видно.

У всякому разі, фактом залишається одне – живіт у співачки вже порядком округлився. Шанувальники і шанувальниці пишуть, що нібито п’ятий-шостий місяць.

Тепер цікаво, коли Лорак збирається офіційно розкрити таємницю про своє становище? Можливо, вона зробить таким чином шанувальникам “подаруночок на новий рік “, і розповість про вагітність.

Фанатам залишається тільки чекати і готується її вітати.

А якщо вам цікава доля відомої російський і української співачки, переходите на наш канал “Одна хвилина “, щоб подивитися повний сюжет про її життя.

Починаючи від того, як в дитинстві у Ані на війні загинув найрідніша людина – брат, і закінчуючи тим, які випробування сьогодні їй підносить доля.

https://youtu.be/o9CvF7K-OSg

Не забудьте підписатися на канал і в коментарях до відео написати що думаєте про співачку Ані Лорак: вона дійсно зірка російського шоу-бізнесу, або їй просто в свій час пощастило з продюсером?

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею