Санта Дімопулос з чоловіком і маленькою донькою після перемоги на “Танцях з зірками” відпочиває в Дубаї (фото)

Author name 8 December 2020 в 10:12

Поделитесь этой статьей

Санта Дімопулос
Санта Дімопулос

Красуня Санта Дімопулос з партнером Максом Леоновим стали переможцями 4-го сезону “Танців з зірками”. Це був дуже напружений період.

Позаду напружені тижні нескінченних репетицій, вимотують прямі ефіри – звичайно, практично всі учасники прийняли рішення взяти невелику відпустку, щоб відновити душевну і фізичну рівновагу.

Санта з рідними вибрала теплі краї і слідом за Владом Ямою з дружиною і сином, полетіла в Дубаї – з чоловіком Ігорем Кучеренко та маленькою донькою Софійкою. В своїх сторіс вона опублікувала два фото з хештегом # Довгоочікуваний відпочинок.

Санта Дімопулос з сім'єю в Дубаї
Санта Дімопулос з сім’єю в Дубаї

Ми бачимо сім’ю на піщаному пляжі Перської затоки. На одному з фото – знаменитий готель Парус – Burj Al Arab – 7-зірковий готель, номер на добу там коштує від 50 тисяч гривень і вище.

Шанувальники відзначили бездоганну фігуру екс-віагрянки, але ж вона тільки рік тому народила доньку. День народження спільної з Кучеренко дочки Софії відсвяткували 14 вересня, у цей день Санта навіть взяла вихідний від репетицій на “Танцях”.

Дочка Санти Дімопулост в свій перший день народження
Дочка Санти Дімопулост в свій перший день народження

Мама також розмістила фото, як її малятко відпочиває на пляжі і радіє моря.

Софійка Кучеренко
Софійка Кучеренко

Санта і Ігор – київський бізнесмен і спортсмен, одружилися в 2015 році, цей шлюб жінка довго приховувала. Все одно її багато засуджували, що забрала чоловіка у дружини і трьох дітей. На нападки Санта відповіла різко, що “чоловік не баран, щоб його можна було відвести”.

Новорічна вечірка Дімопулос
Родина Санти Дімопулос

Зараз в сім’ї троє дітей – крім маленької Софійки, з ними живе старший син Санти Даніель від Андрія Джеджули, а також старший син Ігоря (ім’я вона на називає). Двоє молодших синів чоловіка (10 і 12 років) живуть з мамою в США.

Санта з чоловіком
Санта з чоловіком

Ігор Кучеренко, який на 18 років старший за дружину, в травні перехворіла коронавірус у важкій формі, тому на фото виглядає досить змарнілим. У Санти видимих проявів коронавіруса не було, але антитіла були виявлені в червні. Діти не хворіли.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей