Впала, прокинулася, гіпс: співачка Слава сильно покалічилася на звичайній прогулянці в лісі

Author name 12 Грудня 2020 в 16:12

Поділитися статтею

Співачка Слава
Співачка Слава

Відома російська співачка Слава сильно травмувалася і зараз знаходиться в одній з московських клінік – їй уже кілька годин проводять серезно операцію.

Анастасія Сланевська, яку ми більше знаємо під сценічним ім’ям Слава, зараз 40 років. Сьогодні вдень вона вийшла на традиційну прогулянку з собакою в лісок поруч зі своїм особняком в котеджному селищі під Москвою.

Подробиць падіння поки немає, про травму повідомив особистий директор артистки: у неї дуже складний перелом плеча зі зміщенням кісток і оскольчатим їх роздроблення. Як при звичайному падінні можна отримати таку травму – незрозуміло.

За словами директора, в перші хвилини Слава навіть не відчула сильний біль, тільки як при ударі. Але через деякий час їй стало погано, вона встигла викликати швидку допомогу і втратила свідомість. Її знайшли через 20 хвилин і відвезли в травматологію, де визначили, що необхідна термінова операція.

співачка Слава
Співачка Слава

Тепер всі плани на виступи порушені – вона повинна була отримувати премію “Золотий грамофон”, вручення якої призначено на 12 грудня (сьогодні) вечір, не зможе виступати на численних передноворічних концертах.

В теперішній ситуації з карантином, скасуванням концертів і корпоративів, відсутністю доходів у артистів саме свята давали надію на хороший заробіток. Травма співачки – великий удар по всій її команді, яка теж виявилася не при справах.

Сподіваємося, що все буде добре і Слава швидко вилікується.

Слава з дочками
Слава з дочками

Нагадаємо, що російська співачка, актриса, автор пісень, лауреат кількох музичних премій “Пісня року” і “Золотий грамофон”. Вона одружена з бізнесменом-олігархом Анатолієм Данилицьким і виховує двох дочок – 21-річну Олександру Сланевська і 8-річну Антоніну Данилицький.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею