Фанати Кароль і Балана обурилися через заміну Дана на Олега Винника в новому сезоні “Голосу країни “

Author name 15 Грудня 2020 в 19:12

Поділитися статтею

Дана Балана більше не буде на шоу  "Голос "
Дана Балана більше не буде на шоу "Голос "

Фанати “пари” Балана і Кароль розчаровані. Продюсери “1 + 1” частково змінили тренерський склад в новому сезоні “Голосу” і звичного флірту # ДанТіни більше не буде.

Вчора, 14 грудня, організатори відомого музичного шоу “Голос країни” розкрили головну інтригу – хто займе червоні крісла і стане суддями проекту в новому сезоні. “До тренерської панелі« Голосу країни-11 »увійшли топові українські зірки: улюбленець мільйонів українських слухачів Олег Винник, артист і продюсер MONATIK, співачка Тіна Кароль, яка вже перемагала в шоу п’ять разів і digital-відкриття цього року DOROFEEVA – артистка, зі своїм дебютним треком завоювала чарти і увійшла в ТОП-100 світового Shazam. “, – повідомила прес-служба телеканалу” 1 + 1 “. 

Названо імена тренерів нового 11 сезону шоу "Голос країни"
Названо імена тренерів нового 11 сезону шоу “Голос країни”

Новини про новий тренерський склад спровокувала цілу бурю емоцій серед телеглядачів і фанатів “Голосу”. Багато фоловерів зраділо, що в суддівському складі з’явився головний красень країни Олег Винник. Однак ще більше людей засмутилося, що в 11 сезоні не буде молдавського виконавця Дана Балана. Адже ще рік тому вся країна спостерігала за романтичною історією Дана Балана і Тіни Кароль.

Вся країна спостерігала за розвитком відносин Балана і Кароль
Вся країна спостерігала за розвитком відносин Балана і Кароль

“Поверніть Балана”, “Ну і де Дан, який робив рейтинги?”, “Де Дан”, “Та в сенсі? я зараз заплачу, де Данчик? ” “Історія Тіни і Дана закінчилася на незрозумілою ноті”, “Без # Дантіні все одно не те вже буде”, – коментують фоловерів.

 ""

 ""

 ""

Коментарі під новиною про новий суддівському складі шоу "Голос країни" на офіційній сторінці Інстаграм телеканалу "1 + 1"
Коментарі під новиною про новий суддівському складі шоу “Голос країни” на офіційній сторінці Інстаграм телеканалу “1 + 1”

Нагадаємо, Тіну Кароль і Дана Балана вважають парою з тих пір, коли вони вдвох з’явилися на проекті «Голос країни» в якості наставників. Глядачі відразу ж розглянули романтичний зв’язок між артистами. Дан Балан, не соромлячись камер загравав до української співачки, а вона тільки кокетливо ніяковіла. Чи є Дан Балан і Тіна Кароль парою, до сих пір не відомо. Адже артисти ще жодного разу не підтвердили і не спростували цю інформацію. Однак їхні прихильники впевнені, що артисти закохані в один одного і вже зовсім скоро вони створять міцну сім’ю.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею