Оля Полякова змінила імідж на “пацанский ” і стала обличчям журналу “Отдохни “

Author name 18 Грудня 2020 в 17:12

Поділитися статтею

Чарівна Оля Полякова стала обличчям журналу  "Отдохни "
Чарівна Оля Полякова стала обличчям журналу "Отдохни "

Українська суперзірка і суперблондинка Оля Полякова змінила імідж і зробила це кардинально.

Новий випуск журналу “Отдохни ” розмістив фотографію “Королева ночі ” Олі Полякової у себе на обкладинці

На фото вона зробила собі величезний начісування і одяглася в чоловічий одяг. Таку колаборації вона провела ще кілька тижнів тому для шоу “Маска “, яке зараз виходить на каналі Україна.

Тоді шанувальники і колеги Олі Полякової буквально дзижчали, адже взагалі не очікували від співачки таких змін. Мабуть, стрибок популярності і різке увагу з боку аудиторії Оле сподобалися, і вона вирішила в такому ж образі постати на обкладинці відомого журналу.

“А ви б зважилися на таку кардинальну зміну іміджу? Поки що я такий образ просто приміряю, але мені він страшенно подобається. Це відображення моєї внутрішньої енергії. В душі я така ж зухвала пацанка “, – написала відома зірка, музичний критик і активістка Оля Полякова.

Відзначимо, Оля Полякова на сьогоднішній день є однією з найвідоміших зірок українського шоу-бізнесу. Протягом останніх п’яти років вона строго відмовилася від виступів в Росії. Однак нещодавно засвітилася в скандалі: Оля полетіла в Дубай і виступала там на одній сцені з королем російської естради Філіпом Кіркоровим.

Після цього частина українців зірвалася – пішло дуже багато невтішних слів на адресу суперблондинки. Але Оля знала чим відповісти: сказав, що весь цей “Хейтем ” спрямований на Полякову через поїздку в Дубай – не більше ніж політична провокація.

Оля Полякова показала себе в халатику: прикрилася б чимось
Оля Полякова показала себе в халатику: прикрилася б чимось

Сама Оля Полякова в останні кілька місяців привертала до себе увагу тим, що вимагала від влади якоїсь компенсації артистам, які через коронавируса і тривалого карантину залишилися без роботи.

Також вона заявила, що для того щоб все-таки отримати цю компенсацію, потрібно комусь дати хабар. Але конкретних ситуацій і історії з вимогами від Олі Полякової хабара вона не називала.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею