Робочі сміттєзаводу врятували кошеня за мить до болісної смерті в сепараторі: “Ще секунда і його б зім’яло “

Author name 23 Грудня 2020 в 15:12

Поділитися статтею

Працівники сміттєзаводу врятували кота в мішку
Працівники сміттєзаводу врятували кота в мішку

У Мережі з’явилося відео порятунку кошеняти від болісної смерті працівниками підприємства по сортуванню сміття.

У Мережі з’явилося відео з камер спостереження з заводу із сортування сміття. На кадрах видно, як при русі сортувальної стрічки, в процесі розбору відходів, один з працівників дістає мішок з рухомого сміття за мить до потрапляння в сепаратор. Чоловік розкриває мішок і бачить там чорно-білого кота. Схоже, господар тварини вирішив дуже жорстоко позбутися домашньої тварини. Однак тепер, швидше за все, у врятованого кота з’явився новий господар.

Варто відзначити, що відео набрало багато переглядів в Мережі і багато були обурені вчинком господаря кота, який викинув тварину на сміття. «Ще секунда і його б зім’яло. Людина який посадив кота в мішок, мені шкода тебе, ти справжнє *** »,« Пощастило котику, що живий »,« Який гарний кіт. Спасибі хлопцю велике, тепер хлопець як ангел-спаситель », – прокоментували користувачі Мережі.

Люди все частіше викидають домашніх тварин, як непотрібну іграшку

В Україні кількість бездомних тварин зростає з кожним днем. Головна причина зростання кількості бездоглядних тварин – людина. За офіційними даними 85% бродячих звірів – колишні домашні вихованці, яких або вигнали власники, або вони були “самовигульнимі” і загубилися. Крім того, в Україні відсутнє законодавство, як у інших країн Європи, яке б не дозволяло людям робити аморальні вчинки, викидаючи домашніх тварин на вулицю. Адже все починається з нашої відповідальності, точніше – безвідповідальності тих, кого ми приручили.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею