Телеведуча Леся Нікітюк вперше розповіла, що живе не одна, а з меценатом: всі подробиці

Author name 25 Грудня 2020 в 11:12

Поділитися статтею

Леся Нікітюк святкує 35-й день народження
Леся Нікітюк святкує 35-й день народження

Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк відкрила завісу свого особистого життя і розповіла, що вже досить довгий час живе не одна.

Як одна з головних улюблениць українців, Леся бере участь у багатьох проектах, включаючи і новорічні. Відомо, що вона з’явиться в шоу “Новорічна ніч на каналі Україна”, причому в досить екстравагантному вбранні — малиновому корсеті-боді з конусовидними чашечками, пеньюарі з пір’ям і босоніжках в колір.

Леся Никитюк показала дуже смішний і безглуздий наряд
Леся Нікітюк

За лаштунками концерту знаменитість поділилася радістю — її домашній вихованець Рафік отримав справжню роботу, так що він має всі шанси стати зіркою.

“Він буде обличчям корму. Уявіть, Рафік стане першим амбасадором корму в Україні. І він буде меценатом — раз на місяць він буде розвозити цей корм у притулки. Тобто вже сам заробляє гроші”, — розповіла Нікітюк.

Звичайно, теледіва планує заохотити улюбленого пса за такі заслуги і готує йому подарунок до Нового року. До того ж не так давно Рафаель переніс операцію у ветеринарній клініці, тому сюрприз хоча б частково компенсує той стрес.

Леся Никитюк с Рафиком
Леся Нікітюк з Рафіком

До речі, як активний Insta-блогер Леся завела і Рафіку окрему Instagram-сторінку. У нього вже більше 40 тисяч підписників, які раз у раз цікавляться його породою. Він — вест-хайленд-уайт-тер’єр, що має веселий, незалежний і трохи впертий характер.

Рафик
Улюбленець телеведучої Рафік

Вихованця Нікітюк подарував на день народження її молодий чоловік, з тих самих пір зірка і хвостатий нерозлучні. Рафаель навіть частенько приїжджає на зйомки зі своєю знаменитою господинею, так що він вже давно відчуває себе на телебаченні як риба в воді.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею