Холостячку Ксенію Мішину присоромили за вибір в фіналі проекту: “Дуже негарно вчинили”

Author name 28 Грудня 2020 в 15:12

Поділитися статтею

Зірка серіалу “Кріпосна”, а з недавніх пір і головна холостячка країни Ксенія Мішина не перестає отримувати порцію критики за свій фінальний вибір в проекті.

Серед двох фіналістів Ксенія сказала “Так” коміку Олександру Еллерту, тоді як бізнесмен Олексій Тригубенко залишився за бортом, навіть незважаючи на те що висловив бажання створити сім’ю.

На відміну від більшості пар “Холостяка”, які сформувалися перед телеглядачами, Мішина і Еллерт не розлучалися з самого фіналу. На пост-шоу актриса зізналася обранцеві в коханні, а їх спільні фото в соціальних мережах доводять, що між ними дійсно виникли сильні почуття.

Ксения Мишина и Александр Эллерт
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Проте в мережі користувачі продовжують засуджувати Ксенію за те, що вона зробила помилку, не вибравши Олексія. У відповідь на це героїня статті зазначила, що діяла за покликом серця і порадила наслідувати її приклад іншим.

Алексей Тригубенко
Олексій Тригубенко

Черговим приводом для скандалу стала остання публікація Мішиної в Instagram. На цьому відео вона разом з іншими учасниками “Холостячки” і її ведучим Григорієм Решетником позує в студії пост-шоу, однак в кадрі не виявилося необраного нею Тригубенко.

http://www.instagram.com/p/CJTrlKBnPvZ/

Крім того, його ім’я Ксенія не вказала в списку тих, кого вона подякувала за участь в шоу, за що на неї тут же накинулися підписники:

  • “Ну дуже негарно вчинили, а де в вашому списку Олексій? Виходить, у вашому житті не було Олексія, але тоді навіщо його допустили до фіналу?”;
  • “Льоші весь цей цирк не потрібен”;
  • “Я так дивлюся, що з Олексієм зовсім не склалися стосунки після проекту? В друзях немає, він не підписаний, в подяці за проект теж немає згадки про нього”.
Комментарии пользователей Instagram
Коментарі користувачів Instagram

Втім, після стількох збурень Мішина все ж таки додала Тригубенко в підпис, щоб хоч трохи стримати невдоволення багатьох.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею