Німецький рокер Тілль Ліндеманн на очах у всіх обійняв подорослішалу дочку Алсу: Лобода в стресі

Author name 4 Січня 2021 в 12:01

Поділитися статтею

Тілль Ліндеманн і Світлана Лобода
Тілль Ліндеманн і Світлана Лобода

Соліст німецької рок-групи Rammstein Тілль Ліндеманн опинився в обіймах подорослішалої дочки Алсу. Шанувальники впевнені, що через це Світлана Лобода зазнала стресу.

Вже досить довгий час Лободі і Тіллю приписують роман. Почалося все з їх спільної появи на музичному фестивалі “Жара” в Баку, де вони відкрито залицялися один з одним і навіть не соромилися камер папараці.

Більш того, публіка вважає рокера батьком молодшої дочки співачки Тільди — з недавніх пір її фото почали з’являтися у Лободи в Інстаграмі. Інтригу підігріває і те, що зірка досі приховує ім’я чоловіка, від якого народила вдруге, а в будь-яких інтерв’ю уникає відповідей на питання, пов’язані з Тіллем.

Лобода і Ліндеманн
Лобода і Ліндеманн

Втім, фронтмен Rammstein теж небагатослівний, хоча в компанії інших відомих красунь проводити вечори не соромиться. Так, на цей раз він з’явився в Instagram-стрічці Мікелли Абрамової — дочки Алсу, яка прославилася завдяки скандальній перемозі у вокальному шоу талантів “Голос. Діти”. Очевидно, вона вирішила піти по стопах знаменитої мами.

Алсу с дочкой Микеллой
Алсу з донькою Мікеллою

Тепер про фото. Мікелла позує в чорній шкіряній куртці з зібраним в хвіст волоссям, легким макіяжем і сережками-кільцями, склавши пальці в рокерську “козу”. Ліндеманн же обійняв дівчинку за плече і дивиться в камеру, а одягнений він у чорний костюм з піджаком в клітинку. Вони в числі багатьох інших артистів зустріли Новий рік у теплих краях — в Дубаї.

“2021 почався непогано”, — свідчить підпис до фото.

Коментатори не стали стримувати емоції від побаченого:

  • “Лобода в стресі”;
  • “Так і до входження в культ ілюмінатів недалеко. Тримайся від них подалі, Мікелла”;
  • “Тато знає?”;
  • “Як ти його знайшла?”;
  • “Лялечка!”;
  • “Ось так приклад для наслідування”.
Комментарии пользователей Instagram
Коментарі користувачів Instagram

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею