У співака Валерія Меладзе сталася страшна подія – 18-річна дочка Аріна потрапила в лікарню з переломом шиї

Author name 7 Січня 2021 в 16:01

Поділитися статтею

Аріна Меладзе
Аріна Меладзе

Молодша дочка співака Валерія Меладзе Аріна напередодні Різдва 2021 року потрапила в лікарню. Дівчина отримала серйозну травму.

Аріна – наймолодша з трьох дочок Валерія Меладзе від першої дружини Ірини Малухіной. Їй було всього 12 років, коли артист пішов з сім’ї до екс-солістки групи “ВІА Гра” Альбіни Джанабаєвої.

Три дочки Валерія Меладзе: Інга, Софія і Аріна
Три дочки Валерія Меладзе: Інга, Софія і Аріна

Всіх трьох сестер виростила мама, хоча Валерій Меладзе повністю їх забезпечував і оплачував все необхідне. Аріна – наймолодша, їй 7 грудня 2020 року минуло 18 років.

Дівчина професійно займається танцями, закінчила художню школу, пробує себе в якості фотомоделі. Дівчина єдина з сестер, яка так і не змогла пробачити батька, який кинув маму і дочок.

Аріна Меладзе
Аріна Меладзе

У різдвяний Святвечір 2021 року в сторіс Аріни в Інстаграмі з’явився ролик, який вона знімала в лікарні. Дівчина, лежачи на каталці встигла повідомити, що зламала шию.

Пост Аріни Меладзе
Пост Аріни Меладзе

Потім з’явилося ще одне фото, підписане словами:

Прекрасний початок Нового року …

Після цього зв’язок урвався і вона більше нічого не писала. Не відповідають на дзвінки журналістів і рідні Аріни – ні мама, ні сестри. Можливо, що стан дівчини дійсно складне.

Ірина Малухіна з дочками
Ірина Малухіна з дочками

Невідома й реакція батька, який зараз живе з Альбіною Джанабаєвою та двома синами – Костянтином і Лукою. Сестри не спілкуються зі своїми молодшими братами взагалі.

В одному інтерв’ю співак сказав:

На мій превеликий жаль не дружать і практично не бачаться.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею