Учасниця “Танців” Ілона Гвоздьова показала зворушливі знімки з таїнства хрещення синочка Домініка

Author name 26 January 2021 в 20:01

Поделитесь этой статьей

Ілона Гвоздьова з новонародженим сином
Ілона Гвоздьова з новонародженим сином

На початку жовтня, 11 числа, минулого року українська танцівниця Ілона Гвоздьова стала мамою вдруге – своєму чоловікові, Івану Хомячуку, вона народила сина.

Подружжя прийняли рішення назвати хлопчика незвичайним ім’ям Домінік. І ось, 25 січня тримісячного малюка охрестили – незважаючи на пандемію, свято вдалося провести у вузькому сімейному колі і без розмаху. Сама Ілона поділилася знімками радісного моменту в соціальних мережах.

Хрещення
Хрещення

На фотографіях видно, що все таїнство навколо хрещення маленького Домініка проходило в Свято-Пантелеймонівському соборі. Там зібралися тільки найближчі друзі та родичі пари, щоб не ризикувати здоров’ям всіх сім’ї. Клопоту навколо організації було багато, до останнього міг перешкодити раптовий посилений карантин, але свято відбулося – молодим батькам допомогли узгодити всі моменти.

Хрещення сина Ілони Гвоздьовой
Хрещення сина Ілони Гвоздьової

Хореограф дуже рада, що все склалося якомога вдаліше – і тепер її малюк прилучилися до віри, яку дотримувався весь його рід по обидва боки. Сонячна погода, приємна атмосфера і добрі слова зробили цю подію для всіх присутніх незабутнім. Зайвої уваги пара не хотіла, так що вони заздалегідь попросили журналістів обмежитися з питаннями. При цьому хрещеними хлопчика стали хороші друзі сім’ї, представники якраз немедійних професій і вони не захотіли світитися.

Ілона Гвоздьова з чоловіком Іваном Хомянчуком
Ілона Гвоздьова з чоловіком Іваном Хомянчуком

Крім новонародженого Домініка, Ілона і Іван також виховують доньку-школярку – Валерія нетерпінням чекала на появу братика і цікавилася про становище мами протягом всієї вагітності.

Старша дочка Ілони Гвоздьової Валерія
Старша дочка Ілони Гвоздьової Валерія

З огляду на той факт, що від участі в попередньому сезоні “Танців з зірками ” майбутня мама не відмовлялася від виступів до найостанніших термінів, а незабаром хоче повернутися на сцену, то можна зробити висновок, що самопочуття Гвоздьової протягом всієї вагітності було відмінним.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей