Сувора суддя “Танців з зірками” Катерина Кухар ледь не втратила бікіні в океані: інтелігентна провокація

Author name 15 Квітня 2021 в 08:04

Поділитися статтею

Катерина Кухар
Катерина Кухар

Прима-балерина і суддя шоу “Танці з зірками” Катерина Кухар не забуває навіть на відпочинку ділитися з шанувальниками новими фото, зокрема, пляжними.

Зараз прима і прем’єр Національної опери України Катерина Кухар та Олександр Стоянов насолоджуються тропічною відпусткою посеред Індійського океану на Шрі-Ланці. Судячи з їх численних публікацій в соціальних мережах, на цей раз подружжя відпочиває тільки вдвох без дітей. У пари підростають син Тимур і дочка Анастасія, разом з якими вони нещодавно відпочивали на Мальдівах.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов з дітьми
Катерина Кухар та Олександр Стоянов з дітьми

Армія фанатів зірок балету з великим нетерпінням чекає від них нових постів. На їхнє щастя, довго чекати не доводиться. Так, в Інстаграмы Катерини Кухар з’явилася серія кадрів з пляжноъ фотосесії на фоні екзотичної зелені і океану.

Перед камерою балерина позувала в білому бікіні, що складається з високих плавок і верху на зав’язках, а одна спущена бретелька надавала особливої чуттєвості її образу. Суддя “Танців” постала в найвдаліших ракурсах, акцентувавши тим самим увагу на головних достоїнствах своєї жіночної фігури.

У підписі до публікації Катерини розповіла про святкування Нового року на Шрі-Ланці, який місцеві жителы зустрічають в ніч з 13 на 14 квітня:

“В принципі, можна розтягнути задоволення і спочатку відзначити в Україні, потім в Китаї та слідом приїхати на Шрі-Ланку… Правда, замість ялинки у вас буде чудернацьке дерево”, — пише Кухар.

Катерина Кухар на пляжі
Катерина Кухар на пляжі

Підписники не змогли пройти повз такої краси і обсипали знаменитість безліччю компліментів:

  • “Ви як Дюймовочка в джунглях! Дуже атмосферно!”;
  • “Як завжди прекрасна!”;
  • “Фігура шикарна”;
  • “Ось це справжня інтелігентна провокація, на відміну від вульгарних фривольностей більшості зірок”;
  • “Богиня моря”.
Комментарии пользователей Инстаграм
Коментарі користувачів Інстаграм

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею