Чи не втрата нюху і висока температура, а дещо інше: лікар назвала найперший симптом COVID-19

Author name 27 Листопада 2020 в 22:11

Поділитися статтею

Який симптом Ковід-19 з'являється раніше, ніж температура і втрата нюху?
Який симптом Ковід-19 з’являється раніше, ніж температура і втрата нюху?

Багато хто думає, що втрата нюху – це самий єдиний і перший симптом коронавирусной інфекції. Однак медики стверджують – безумовно, втрата нюху, це явна ознака, але далеко не найперший і не єдиний.

У різних пацієнтів організм по-різному реагує на вірус, але дослідження показали, що при нагоді зараження китайським вірусом COVID-19 першої страждає нервова система.

Невролог Наталія Глущенко розповіла, що куди раніше, ніж підвищена температура, у пацієнтів виникає гострий головний біль

“Якщо ви запитаєте родичів або знайомих, які хворіли ковідом, то вони вам скажуть, що за кілька днів до появи основних симптомів їх мучила сильний головний біль “, – розповідає невролог Наталія Глущенко.

Статистика по коронавірус
Статистика по коронавірус

Вона також уточнює, що симптомом може бути не тільки головний біль, а ще й слабкість, запаморочення, дуже підвищений, або навпаки, занадто знижений тиск.

Також Наталія Глущенко додає, що у таких хворих, у яких страждає центральна нервова система, часто підозрюють інсульт або інфаркт, тому останнім часом кількість звернень в неврологію збільшилася.

коронавірус
коронавірус

Як і повідомлялося раніше, найчастіше до таких симптомів схильні люди старшого віку, а також ті, хто має проблеми з серцево-судинною системою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею