(Відео) Простий рецепт шинки зі свинячої рульки. Нескладно, недорого і дуже смачно

Author name 6 Липня 2020 в 09:07

Поділитися статтею

Шинка зі свинячої рульки
Шинка зі свинячої рульки

Спробуйте і ви приготувати цю шинку і порадуйте себе і своїх близьких.

Ні для кого не секрет, що зараз нормальна ковбаса коштує дуже дорого. Особливо якщо ви хочете вибрати якісну і щоб в ній було присутнє м’ясо, а не замінники з підсилювачами смаку.

На вигляд ковбаса або шинка з магазину дуже приваблива, але це не факт, що вона корисна. До того ж варто магазинна хороша шинка дорого.

Вихід з цієї ситуації є – приготувати самому у себе вдома. Це не складно і до того ж ви вже точно для себе не будите застосовувати різні шкідливі добавки.

З цього простим рецептом приготування шинки зі свинячої рульки може зробити будь-яка господиня, навіть недосвідчена, яка робить домашню шинку в перший раз.

Спробуйте і ви приготувати цю шинку і порадуйте себе і своїх близьких.

Відео: приготування шинки зі свинячої рульки

Також ви можете ще почерпнути деякі секрети приготування шинки з постів господинь, які вже готували за цим рецептом шинку:

“Найкращий рецепт без всяких размусоліваній. Швидко і чітко. Спасибо большое. Все б знімали так як ви. ”

“Про себе коханого: все роблю, як господиня даного рецепта, тільки, насипавши солі і прянощів в каструлю, без плівки, варю відразу. Після тієї варіння, переношу в нагріту духовку і ужаріваю до золотистої скоринки, періодично поливаючи стікає жиром. З духовки укладаю під прес – гиря 24 кг і залишаю на ніч. Ну, а далі – за бажанням – можна з’їсти відразу, а можна і в холодильник, і тріскати по чуть – чуть, щоб ніхто не бачив, а то обгризут весь холодильник. Дякую за кіно і всім приємного апетиту. ”

“Спасибі за Ваші рецепти, вони дуже прості, дешеві, і дуже смачні. ”

“Приготував рульку за вашим рецептом, дружина була в захваті від такої смакоти. Дякую за рецепт. “

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею