(Відео) Готуємо улюблене блюдо Чингісхана. Весь секрет у каменях і коментарях, які об’єднують людей!

Зараз у вас є можливість подивитися на цьому відео і навіть самому приготувати страву, яке обожнював Чингісхан.

Звичайно все знають хто такий був завойовник Чингісхан. Знають які країни він підкорив і на скільки років. Монголо-татарське ярмо було і на нашій території. Однак ніхто, або майже ніхто не знає як харчувався в походах войовничий загарбник.

Зараз у вас є можливість подивитися на цьому відео і навіть самому приготувати страву, яке обожнював Чингісхан.

Весь секрет у гладких каменях, які як гніт кладуть поверх м’яса.

Подивіться і візьміть собі на замітку. Коли будите на природі або запросіть гостей, а також на свято – можете приготувати улюблене блюдо Чингісхана.

Відео: приготування улюбленої страви Чингісхана

Незрівнянні коментарі, які ви зобов’язані прочитати:

“Автору, респект. Відмінний рецепт. Правда, у нас не було м’яса і ми готували одні камені. Вийшли смачні, але жорсткі. П’ять кіл на “болгарки ” сточити, поки на порції порізали. Відмінно поєднуються з маринованим червоною цеглою та обсмаженою керамзитом. Якщо є рецепт як зжерти велосипед або самокат, давай, не сезон вже, заважають тільки. І не звертай уваги, хто пише всяку нісенітницю. Ми то знаємо, що камені це не тільки для лазні, але ще і смачно і корисно)) ”

“Коли немає настрою читаю коменти. Багато у нас талантів, молодці. Автор красавчик, своїм відео так позитивно об’єднав людей, так тримати. ”

“Сиділи з друзями в ресторані, відправили відео другу (кухар), 10 хв ржав як кінь, потім ми (нас було 5) іржали, через пів години весь ресторан ржав. Дякую автору і людям які залишили коментарі, всім Вам всіх благ! ”

“Блюдо називається Чингізу хана.”

“Камені готуються довше м’яса, тому спочатку треба гасити камені до напівготовності, і тільки потім закладати м’ясо.”

“Тільки що прочитав коменти, виявляється веселих людей з гумором більше ніж я думав, спасибі за ролик. “

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".