Одна Хвилина Категорія: Мотивація

Категорія: Мотивація

Одрі Хепберн

12 правил від мудрої старої жінки: “Ітак, дорога моя, не роби ті помилки, за якими все потім жалкують “

Мотивація
22 Грудня в 07:12

Ці правила належать одній відомій жінці. Вона прожила довге життя, можливо, комусь здасться, що щасливу, іншим – не дуже. Але вона дала напуття внучці.

Сім'я на карантині

Як зміцнити сім’ю: 10 порад батькам і дітям від професійного астролога

Мотивація
3 Грудня в 14:12

Відомий астролог Юлія Старостіна поділилася цінними порадами, як в теперішніх умовах пандемії, карантину та загальної дистанційки не пересваритися в домашньому ув’язненні, а навпаки, згуртувати родину. Це корисно буде знати кожному.

Недоглянута дівчина

6 речей, які відштовхують від дівчини всіх кавалерів

Мотивація
23 Листопада в 17:11

Без яких елементів щоденного догляду жодна дівчина, якими б не були її риси обличчя, не зможе вважатися привабливою? Чому так важливо стежити за своєю зовнішністю? Нижче – основні складові естетичного, приємного вигляду для кожної дівчини, без яких вже нікуди.

Страви домашнього приготування

20 фото кулінарних шедеврів, зроблених звичайними людьми на звичайних кухнях – а ви так можете?

Мотивація
22 Листопада в 13:11

Готувати вміє близько половини людства. Добре готувати – не більше ніж 25%, а смачно і красиво – ще менше. Тому так і популярні фудпости, тобто, фото їжі з ресторанів. А ось домашні шедеври трапляються вкрай рідко. Але вони бувають – ось докази

Тік-Ток

Хто в Тік-Току всіх миліше: найкрасивіші і успішні блогерша молодіжної мережі

Мотивація
12 Листопада в 15:11

Нова молодіжна соціальна мережа ТікТок впевнено завойовує світ, поступово наздоганяючи лідера загальної уваги – Інстаграм. З огляду на той факт, наскільки стрімко зростає аудиторія у майданчика, створеної для коротких відео, цілком можливо, що до кінця року між цими двома гігантами почнеться запекла боротьба за перше місце в рейтингу найбільш популярних соціальних мереж.

Як добре бути батьком!

13 смішних і глибокодумних демотиваторів – (або мотиваторів?!) про виховання – батькам дивитися обов’язково

Мотивація
11 Листопада в 10:11

Батьківство – особливий статус людини, який дарує йому все: від щастя, радості до сліз і гніву. Але така се ля ві, тому до всього треба ставитися з гумором – так легше.