Сергій Сосєдов розповів про шлюб Алли Пугачової і Філіпа Кіркорова: “не було ніяких любовних відносин “

Поделитесь этой статьей

Сергій Сосєдов
Сергій Сосєдов

Багато років вже минуло з часів гучного розлучення Алли Борисівни і Філіпа Кіркорова, але шанувальників все ще мучить питання: чи дійсно відносини були не для піару.

Сергій Сосєдов – відомий музичний критик, який давно знайомий з топовими зірками естради. Кому, як не йому знати всі таємниці історій взаємин артистів.

Алла Пугачова і Філіп Кіркоров
Алла Пугачова і Філіп Кіркоров. Фото взято на просторах мережі.

Весілля з Кіркоровим Пугачова відгуляла в 1994 році, але вже в 2002 поповзли чутки про те, що пара більше не буде разом. Варто відзначити, що старша дочка співачки досі спілкується з вітчимом.

Нині Сергій сусідом вирішив розповісти свою точку зору на цей конфлікт. Свою версію критик повідав інтернет-виданню sobesednik.ru

“Щаслива була Алла, коли жила з Філіпом. Яке там, до біса, щастя? Вони завжди ходили самі по собі. На публіці – так: він при ній, вона при ньому. Але там не було ніяких любовних відносин», – заявив музичний критик “, – розповів Сосєдов.

Згадав так само критик і те, що раз бачив, як на публіці поводилися Алла і Філіп. Виявляється, на вечірці в одному з нічних клубів Кіркоров навіть не виявляв інтересу до Алли. Буквально стояв з байдужим обличчям.

Слава, Пригожин, Валерія, Галкін, Пугачова і Лоліта на день народження Ігоря Гуляєва
Слава, Пригожин, Валерія, Галкін, Пугачова і Лоліта на день народження Ігоря Гуляєва

Хоча сам Філіп в молодості вважав Аллу Борисівну своїм кумиром. Заради Примадонни він виключив з трупи хореографів Марію Шатланову, жінку, яка всім серцем любила поп-короля і починала з ним творчий шлях.

Сам же Сергій Сосєдов вважає, що занадто багато інформації про Аллу Пугачову і ця тема взаємовідносин зірок втомила всіх.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей