MamaRika показала фігуру після пологів: ідеальні форми

Author name 29 September 2021 в 23:09

Поділитися статтею

MamaRika
MamaRika

Українська артистка MamaRika нещодавно стала матір’ю. Вона потрапила під хвилю бебі-буму 2021 року.

Шанувальники захоплюються тим, що MamaRika дуже швидко набула форми після пологів. Вона із задоволенням показує в Інстаграм-профілі свою тонку талію, апетитні форми в області бюста та довгі стрункі ноги.

Багато хто добре заздрить тому, що дівчина після перших пологів змогла так швидко повернутися в той вид, в якому була до того, як дізналася про вагітність.

Нещодавно МамаРіка показала фотографію у нічній сорочці, зроблену на ліжку. Там неможливо було ігнорувати привабливі форми співачки.

Зазначимо, що чоловіком MamaRika є музикант Сергій Середа. Дитину, яка народилася два місяці тому, назвали Давид. MamaRika та Сергій дуже довго не могли озвучити ім’я свого первістка, бо довго не могли вибрати. Основним критерієм було те, щоб ім’я гарно звучало і українською, і російською, і англійською.

MamaRika і Сергій Середа зізнаються – до батьківських обов’язків готувалися давно і ретельно, проте практичний досвід докорінно відрізняється від теоретичного і в житті набагато складніше, ніж вони собі уявляли.

Тим не менш, вони раді, що у їхнього кохання з’явилося таке чудове продовження.

У своєму Інстаграм-акаунті МамаРіка почала активно розповідати про те, які труднощі трапляються у молодої мами, ділиться своїми роздумами та переживаннями.

Після пологів активність у Instagram підвищилася. Фоловери з нетерпінням чекають на нову інформацію від улюбленої артистки, і, звичайно ж, хотіли б, щоб вона швидше повернулася на сцену.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею