Якою буде погода на Новий рік 2022 в Україні: морозно і без снігу

Author name 22 October 2021 в 18:10

Поделитесь этой статьей

До Нового року залишилося трохи більше двох місяців. З огляду на те, що для багатьох це головне свято в році, готуватися починають вже.

Українцям цікаво, яка ж погода буде в новорічну ніч. Адже два останні роки характеризуються аномально теплою зимою, і найчарівніший свято проходить без снігу.

Якою буде погода на Новий рік 2022 – синоптики дати точний прогноз на тривалі свята в Україні

Погода на Новий рік
Погода на Новий рік

В період новорічних свят в Україні буде досить холодно, запевняють синоптики. Але ось шанс того, що піде сніг – дуже маленький. Хоча за два місяці прогноз може сміливо змінитися не один раз.

Завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова на прес-конференції в Укрінформі розповіла, що температура повітря в новорічну ніч опуститися до мінус 15.

До Нового року (приблизно з 19 по 27 грудня) в Україні буде фіксуватися мокрий сніг, температурний режим буде позитивний, проте сильних “качель ” не буде.

Уже з першого січня буде серйозне похолодання – днем температура повітря підніметься до плюс п’яти, а вночі місцями опуститься до -15 градусів.

Слід зазначити, що друга хвиля сильних заморозків почнеться приблизно з 17-18 січня 2022 року – в період так званих “водохресних морозів “. А третя хвиля похолодання буде в лютому, але таких сильних холодів вже не принесе.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей