Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд чим відрізняється на зображенні веселий коник від своїх родичів

Author name 23 October 2021 в 15:10

Поділитися статтею

Якщо вам не вдалося за тридцять секунд знайти це маленька відмінність, то спробуйте приділити цьому тесту більше часу.

Ви слухали цикад і коників тихим літнього вечора? Правда їх звук діє заспокійливо? Згадайте як ви в поході або просто на набережній біля річки, а можливо в міському парку ввечері сиділи на лавці та мріяли. Можливо не одні.

Але потім ваш слух вловлює тріск цикад і коників. Якщо ви в поході та сидите біля багаття, то потріскування дров не заглушають ці звуки. Під них в наметі добре засипати, а ще з цими звуками цикад і коників добре дивитися на зірки та загадувати бажання, коли пролітає світиться метеорит.

Художник, який склав цей тест напевно теж романтик. Він дуже барвисто намалював коників і хоче, щоб ви за тридцять секунд виявили ніж один коник на зображенні відрізняється від інших.

Цей тест на уважність, начебто і не складний, однак з огляду на те, що відмінність – це маленька деталь, то пройти його за зазначений час вдається не кожному.
Красиво намальований коник відволікає вашу уважність і ви не можете зосередитися на дрібницях. А як раз в дрібниці та розгадка тесту.

Вдалося вам виявити яка відмінність на зображенні між кониками? І найголовніше – ви вклалися у відведений час – 30 секунд?
Якщо вам не вдалося за тридцять секунд знайти це маленька відмінність, то спробуйте приділити цьому тесту більше часу.

А для тих людей, які взагалі не виявили чим відрізняється один коник – є картинка нижче. На ній ви можете побачити відмінність.

Відмінного настрою вам і удачі в проходженні тесту!

Відмінність обведено кружком

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею