Молитви, які позбавлять вас від невігластва та зневіри. Читайте з вірою в серці

Author name 28 Жовтня 2021 в 15:10

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Щоб зміцнити віру в Господа, вам необхідно молитися. Нижче наводяться молитви, які вам у цьому допоможуть.

Людина буває слабкою, як фізично, а й внутрішньо.
Фізичну слабкість можна подолати, якщо займатися спортом та правильно харчуватися. Ви можете у такий спосіб формувати своє тіло.

Але, щоб змінитися внутрішньо, вам необхідно багато чого зрозуміти в цьому житті. Особливо треба захищати свою душу та не грішити.
Щоб зміцнити віру в Господа, вам необхідно молитися.
Нижче наводяться молитви, які вам у цьому допоможуть.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Боже, я дякую Тобі за те, що ти зміцнив мене. Я в захваті від того, що Ти вважав мене вірним і доручив мені роботу для Тебе. Я сповнений подяки за те, що до мене було виявлено милосердя, хоча я діяв у невігластві та зневірі. Господи, я дякую Тобі за те, що Твоя благодать постійно виливається на мене разом із вірою та любов’ю. Дякую Тобі за те, що Ти виявив у мені Своє терпіння, як приклад тим, хто повірить у Тебе для вічного життя. В ім’я Ісуса, Амінь.

Господи, я дякую Тобі, що почув мій крик про милосердя і допоміг зараз і в майбутньому. Ти наша вічна сила та наш щит, і наші серця довіряють Тобі. Ми радіємо і дякуємо Тобі. Ми дякуємо Тобі за Порятунок і за щедрі благословення Твоєї спадщини. В ім’я Ісуса, Амінь.

Боже, ми дякуємо Тобі, Який завжди переможно веде нас у Христі. Ми дякуємо Тобі за те, що через нас Ти поширюєш всюди пахощі знання про Тебе. Ми вдячні за те, що наша здатність будувати Твоє славне Царство походить від Тебе, і ми славимо Тебе за те, що Дух Твій приносить життя. В ім’я Ісуса, Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею