Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 3 відмінності на картинці з дитячим батутом

Author name 29 Жовтня 2021 в 15:10

Поділитися статтею

Художник теж був дитиною. Йому, також подобалося стрибати на батуті і весело гратися. І пам’ятаючи все це він намалював для вас напрочуд гарний тест на уважність.

Багато людей, напевно, стрибали на батуті. Це весело та цікаво. До того ж такі веселі вправи розвивають вестибулярний апарат людини.

Однак, напевно, всі батьки водили своїх дітей, а бабусі та дідусі своїх онуків на дитячий батут. Ви бачили, як починають “горіти” очі дітей, коли вони підходять до дитячого батуту? А це все тому, що на будь-якому дитячому батуті є багато іграшок та персонажів із казок та мультиків. Діти уявляють, що вони цьому батуті входять у казку. Посилює враження і неймовірний веселий дитячий шум і писк.

Потім ви не можете забрати з дитячого батуту свою дитину чи онука. Він просто не хоче йти нікуди. І якщо ви його вмовили чи таки забрали додому, то лише в тому випадку, що пообіцяли йому повернутися завтра до дитячого батуту.

Художник теж був дитиною. Йому, також подобалося стрибати на батуті та весело гратися. І пам’ятаючи все це він намалював для вас напрочуд гарний тест на уважність, від якого розбігаються очі. Ви повертаєтеся у дитинство.

Вам необхідно за одну хвилину знайти на цій картинці три відмінності. Ці відмінності добре видно. Однак у зв’язку з тим, що на картинці багато іграшок та персонажів мультиків, вони вам одразу в очі не впадають.

Ну, як вам вдалося знайти лише три відмінності між цими двома картинками?
Якщо ви не виявили відмінності, завжди зможете їх подивитися на картинці нижче.

Хорошого настрою вам та удачі у проходженні тесту!

Відмінності обведені гуртком

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею