Тест на уважність: знайдіть на картинці за одну хвилину 3 красиві метелики на квітах

Author name 2 Листопада 2021 в 17:11

Поділитися статтею

Де 3 метелики?
Де 3 метелики?

Природно новачкові це зробити проблематично, оскільки це складний тест на уважність. До того ж необхідно ще, щоб людина, яка проходитиме цей тест, мала уяву.

Крихкі та надзвичайно красиві метелики завжди приваблюють людей. Незалежно від віку та настрою вони привертають ваш погляд. Особливо якщо ви побачили якогось незвичайного метелика. Адже їх безліч. Вони пурхають над квітами та беруть нектар. Люди намагаються їх ловити сачками, а потім відпускають, такі вони гарні.

Щоправда, ті люди, які займаються городами та садом, специфічно дивляться на красу метеликів. Адже вони та їхні личинки, а потім і гусениці завдають великої шкоди саду.
Однак факт залишається фактом, більшість людей захоплюються красою метеликів. А коли вони сидять на квітці, то іноді важко розрізнити де метелик, а де квітка.

Пройдіть тест

Художник любить квіти та метеликів теж. Тому він і намалював надзвичайно гарний малюнок: квіти з метеликами. На малюнку художник завуалював три метелики та пропонує вам їх знайти.
Зробити це потрібно за одну хвилину.

Природно новачкові це зробити проблематично, оскільки це складний тест на уважність. До того ж необхідно ще, щоб людина, яка проходитиме цей тест, мала уяву. І він міг порівнювати в умі які можуть бути метелики на картинці.

Хто пройде тест?

Трохи простіше впоратися з цим завданням зможе та людина, яка вже проходила тести такого плану. Однак і йому це буде не просто.
Тому, якщо необхідно, приділіть цьому тесту на уважність більше часу.

Чи вдалося вам знайти де сидять на квітках три метелики?

Щоб побачити де вони, є малюнок нижче. Там ви їх усіх трьох можете побачити.

Відмінного настрою вам та удачі у проходженні тесту!

Метелики обведені кружками

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею