Кому та в яких випадках можуть в Україні відмовити у призначенні пенсії за вислугу років

Author name 5 Листопада 2021 в 10:11

Поділитися статтею

Пенсіонери України
Пенсіонери України

Коли ви виходите на пенсію за вислугою років, то найважливішою умовою буде те, що вам не потрібно продовжувати працювати відповідно до вашої спеціалізації.

Звичайних пенсіонерів в Україні цікавлять питання щодо пенсії. Причому усі нюанси.

Коли ви виходите на пенсію за вислугою років, то найважливішою умовою буде те, що вам не потрібно продовжувати працювати відповідно до вашої спеціалізації. Це стосується основного місця роботи, а також зайнятості за сумісництвом.

Стаття №51 Закону України “Про пенсійне забезпечення”, свідчить, що пенсії за вислугу років встановлюються окремим категоріям громадян, зайнятим на роботах, виконання яких призводить до втрати професійної працездатності або придатності до настання віку, що дає право на пенсію за віком.

Пенсіонери

Друга частина статті №21 Кодексу законів про працю України говорить, що працівник може застосувати свої професійні можливості. Він може укласти трудового договору. Це пенсіонер може зробити як на 1 підприємстві чи організації, так і на кількох.

Таким чином працівник може укласти основний трудовий договір і договори за сумісництвом.
Стаття №7 закону свідчить, що пенсія за вислугу років призначається після звільнення з роботи, яка дає право на цю пенсію.

У зв’язку з чим, якщо пенсіонеру покладено пенсію за вислугу років і потім працевлаштувався посаду дає право на пенсію за вислугу років, він немає права продовження виплати пенсії за вислугу років.

Усі зміни, які впливають на зміну розміру пенсії чи її припинення, людям пенсійного віку слід повідомити Пенсійного фонду України.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею