Молитви на удачу та у скрутну хвилину в бізнесі. Читайте з вірою в серці

Author name 14 Листопада 2021 в 07:11

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, жодна гора не є для тебе надто складною. Ви чудотворний Бог, і немає нікого подібного до вас. Ти моя допомога у скрутну хвилину.

Молитва на удачу у бізнесі

Любий Господи, я такий вдячний, що ти подав мені ідею розпочати бізнес. Бізнес процвітав багато років, але останнім часом справи стають важкими, особливо з фінансами. Я важко справляюся і боюся, що це тільки питання часу, коли цей бізнес, над створенням якого я так багато працював, впаде. Я прошу втручання зараз, мій батько. Дозвольте вашому Святому Духу взяти ситуацію під контроль. Доторкніться до серця людей зі сходу, заходу, півночі та півдня, щоб вони прийшли та купили мої послуги та продукти. У всемогутнє ім’я Ісуса, амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва для покращення фінансової діяльності

Боже, ти зробив у моєму житті великі справи та продовжуєш робити те, про що я навіть не міг собі уявити. Я дуже шаную тебе і звеличую твоє святе ім’я. Батьку, мені потрібне диво прямо зараз у моєму житті. Здається, всі шанси проти мене. Будь ласка, втручайся, Боже мій! Ви кажете, що це не силою чи силою, а вашим Духом. Ось чому я прошу Тебе, Святий Дух, взяти на себе відповідальність за моє життя і дати мені чудовий прорив у моїх фінансах, моїх стосунках та у моїй кар’єрі. Я вірю і молюся в ім’я Ісуса, амінь.

Молитва у скрутну хвилину

Господи, жодна гора не є для тебе надто складною. Ви чудотворний Бог, і немає нікого подібного до вас. Ти моя допомога у скрутну хвилину. Прийди скоріше до мене на допомогу, дорогий Бог. Дозвольте вашому Духу виявити свою присутність у моєму житті прямо зараз і зустріти мене в потрібний момент. Не дайте мені соромитися, бо мої вороги знущаються з мене. В ім’я Ісуса я вірю і молюся, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею