Кому в Україні збільшать розмір субсидії та на скільки

Author name 18 Листопада 2021 в 12:11

Поділитися статтею

Кому збільшать субсидії?
Кому збільшать субсидії?

Річ у тому, що людина у “червоній зоні” вимушено перебуває більше часу вдома. І тому збільшується споживання води та електрики. Тобто соціальні нормативи на одну особу збільшуються.

Субсидії, які отримую сім’ї, дуже їх виручають. У зв’язку зі збільшенням комунальних тарифів, підвищення цін на харчові продукти та ліки, то без субсидії прожити дуже важко простій сім’ї в нашій країні.

Особливо це стосується пенсіонерів та людей похилого віку, які не можуть з різних причин знайти роботу або додатковий заробіток до своєї пенсії. А на одну пенсію прожити проблематично звичайному пенсіонеру України.

Як зміняться суми субсидій, що надається державою, найближчим часом – цікавлять багатьох людей.
Ті області чи регіони України, які потрапили до “червоної зони”, будуть у пріоритеті у наданні субсидії та її зміни у велику сторону.

На скільки збільшать субсидії?

Річ у тому, що людина у “червоній зоні” вимушено перебуває більше часу вдома. І тому збільшується споживання води та електрики. Тобто соціальні нормативи на одну особу збільшуються. Тому й субсидії буде збільшено на 100-600 гривень.

Додаткові гроші також видаватимуться готівкою (на банківську картку). Тому все, що людина витратила більше, сидячи на карантині, держава сплатить.

За нормативом у “червоній зоні” людина споживає холодну та гарячу воду, а також газ та електроенергію на 50% більше. І воно складає близько 100–300 гривень.
Для інформації: люди, які отримують субсидії – 80% – це пенсіонери. Сім’я у них складається із 1-2 осіб.

Коли перерахувати субсидію на сім’ю з 4 осіб – двоє батьків та двоє дітей, то їм доплатять у субсидії щонайбільше – 600 гривень. Однак це стосується лише тих сімей, які користуються гарячою водою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею