Тест на уважність №Б-2: знайдіть букву “Б” на картинці за 20 секунд серед скупчень цифр

Author name 22 Листопада 2021 в 07:11

Поділитися статтею

Де буква
Де буква

Цей тест на уважність трохи складніший ніж той, де ви шукали букву Б серед букв. Однак, на його проходження відведено 20 секунд. Це для людей, які швидко впоралися з першим тестом.

Нещодавно до вашої уваги був представлений тест на уважність, де необхідно було побачити букву “Б”, серед інших букв. Багато людей цей тест дуже швидко пройшли. Напевно, вони вже натренували свою уважність проходячи інші тести на нашому сайті одна хвилина.

А можливо, просто люди самі за природою уважні та ці тести їм даються легко. Але якщо ви вперше проходите тести такого плану, у вас немає досвіду, то можете витратити більше часу на їх проходження.
Це чудовий варіант потренувати ваш мозок. Це для нього як заряджання.

Спробуйте пройти кілька тестів на уважність, потім ви виявите, що вам цікаво це робити. По-друге, ви станете більш уважними. А уважність не завадить на роботі та у побуті.

У цій статті вам пропонується пройти тест на уважність і знайти ту ж літеру Б, але вже серед безлічі цифр. Цей тест на уважність трохи складніший ніж той, де ви шукали букву Б серед букв. Однак, на його проходження відведено 20 секунд. Це для людей, які швидко впоралися з першим тестом, де потрібно було знайти букву Б серед букв. А для новачка час для цього тесту обмежений однією хвилиною.

Ну, як виявили букву Б на зображенні з безліччю цифр? А чи вдалося вам це зробити за двадцять секунд?
Якщо ви не змогли вкластися у відведений час, то можете подивитися, де знаходиться буква Б серед цифр на зображенні нижче.

Відмінного настрою вам та удачі у всьому!

Літера обведена жовтим кружком

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею