Сильні молитви, щоб обдурений чоловік повернувся додому. Читайте з вірою в серці

Author name 1 December 2021 в 08:12

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Батьку, я благаю, щоб Ти втрутився в наш шлюб і відновив наші порушені стосунки. Господь, як би мені зараз не було боляче через невірність мого чоловіка, я благаю, щоб Ти допоміг мені пробачити його.

Різні бувають ситуації в житті між чоловіком та дружиною, проте сім’я – це святе. Якщо ваш чоловік обдурив вас з іншою жінкою, то проаналізуйте чому так зробив. Причини можуть бути різні. Але ще не все втрачено, але хочете, щоб він повернувся?

Зверніться з молитвою до Господа.

Нижче наведено три молитви, які вам допоможуть у цьому.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Небесний Батько, Твоє Слово говорить: “Що Бог об’єднав воєдино, нехай ніхто не поділяє”. Ви приєдналися до нас як чоловік і дружина, і тому я віддаю Тобі славу та хвалу. Господи, ворог проник у наш шлюб і змусив мого чоловіка покинути наш сімейний дім. Але в ім’я Ісуса я молюся проти будь-якого злого духа, який намагається розірвати цей шлюб. Я молюся в ім’я Ісуса. Амінь.

Господи, я зараз проголошую Твоє Слово над моїм шлюбом. Я заявляю, що жодна зброя, створена проти нас, не буде успішною. Господи, допоможи моєму чоловікові повернутися до сім’ї. Будь ласка, знищить дух хтивості, перелюбства та аморальності, що діє у його житті. Використовуйте Свою могутню силу, щоб відвернути його від гріха. Нехай буде засуджено кожну мову, яка виступає проти нас. В Ісусі Христі, нашому Господі. Амінь.

Батьку, я благаю, щоб Ти втрутився в наш шлюб і відновив наші порушені стосунки. Господь, як би мені зараз не було боляче через невірність мого чоловіка, я благаю, щоб Ти допоміг мені пробачити його, як Ти пробачив мені моє гріховне ставлення до нього. Батьку, зв’яжи злих духів, що стоять за нашим поділом. Я молюся проти духа вбивства, що навис над нашим шлюбом, і молюся, щоб мій чоловік повернувся додому. В ім’я могутнього і зцілюючого Ісуса. Амінь.

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею