Тест №5 із СРСР на уважність: визначте за 30 секунд чи судноплавна річка на картинці

Author name 6 December 2021 в 08:12

Поделитесь этой статьей

Чи судноплавна річка?
Чи судноплавна річка?

Ну, як, старше покоління: вам вдалося визначити, чи річка судноплавна? Ви колись були ще молоді напевно плавали до цього предмету на річці та трималися руками за нього.

Ви нещодавно проходили тест на уважність із СРСР №4, де необхідно було визначити, чи є поблизу залізниця. Багато людей швидко впоралися із завданням та сказали, що залізниця є поблизу.

Бо чоловік, який йде до човна на переправу у формі залізничного робітника з ліхтарем, який використали на той час. Це правильно. Також це доводить, що ви жили чи народилися і деякий час жили у СРСР.

У цій статті вам пропонується та сама картинка, але питання вже інше. Потрібно визначити чи судноплавна річка. Це потрібно зробити за тридцять секунд. Питання також на уважність та логіку. До того ж напевно, молоде покоління не зможе це зробити, оскільки нині тієї ознаки, яка говорить про те, чи судноплавна річка чи ні, вже не існує.

Таке вже не застосовується на річках. Це вже у минулому, хоча зараз застосовується дещо інше. Це вам підказка.
Людина, яка жила в Радянському Союзі та, можливо, поруч із річкою, відразу виявить, чи плавають судна по цій річці на картинці.
Новачку, звичайно ж, буде важко впоратися з цим тестом.

Ну, як, старше покоління: вам вдалося визначити, чи річка судноплавна? Ви колись були ще молоді напевно плавали до цього предмету на річці та трималися руками за нього. Це вам друга підказка.

Якщо і для вас це проблематично, або для тих, хто не жив у СРСР – складно, то ви можете подивитися правильну відповідь на малюнку нижче.

Відмінного вам ностальгічного настрою та удачі!

Бакен на річці ставили на судноплавних річках. Обведений червоною лінією

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей