Як вибрати ялинку на Новий рік 2022?

Author name 9 Грудня 2021 в 15:12

Поділитися статтею

Як вибрати ялинку на Новий рік
Як вибрати ялинку на Новий рік

Вже скоро почнеться вся ця передноворічна метушня, в ході якої найголовніше — не забути про центральний атрибут свята — новорічну красуню.

Сьогодні ринки пропонують величезний вибір ялинок та сосен — на будь-який смак, колір та кишеню. Ми нагадаємо вам кілька правил вибору новорічного дерева, які допоможуть підібрати ідеальне рішення саме для вас.

Як вибрати новорічну ялинку або сосну в 2022 році.

Як вибрати ялинку на Новий рік
Як вибрати ялинку на Новий рік

Почнемо з того, що вибирати дерево краще вдень — за денного світла ви можете розглянути всі його недоліки. А ще — лише за денного світла ви можете побачити жовтизну, що проявляється у дерев, які зрубали задовго до старту продажів. Від таких варіантів краще відмовитись, адже вони вже не здатні виділяти характерний сосновий запах, а ще дуже швидко засохнуть і осипляться.

Друге, на що слід звернути увагу після кольору голок – це стовбур, який має бути міцним і чистим, без цвілі та моху і теж покритий голками.

Також зверніть увагу на зріз – якщо на місці зрубу є темне кільце, то дерево зрубали вже давно. Відповідно, воно може дуже швидко зав’янути.

Зазвичай ялинки під час продажу або стоять на підставці, або нахилені на бік. Дерева який завжди симетричні. Є такі, де з одного боку гілок більше, а з іншого — менше. Якщо ви плануєте вбирати зимову красуню в кутку, тоді можете сміливо брати таку. Якщо ж ставитимете дерево посеред кімнати, то краще взяти таку ялинку або сосну, яка однаково пухнаста з усіх боків.

Як вибрати ялинку на Новий рік
Як вибрати ялинку на Новий рік

Це основні правила, які слід пам’ятати при виборі ялинки. Також не забувайте, що чим більш стійкий у дерева запах, тим “свіже” воно. А також перед покупкою перевіряйте наявність бирки та документів на дерево – це означає, що воно зрубане легально.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею