Тест для тих, хто жив у СРСР і не тільки: визначте, що це за агрегат?

Author name 16 December 2021 в 09:12

Поделитесь этой статьей

Що це?
Що це?

Ті, хто жив у СРСР, знають, а для молоді робимо лігбез. У той час існували пункти заправки вода газованої в спеціальні балони та можна було їх принести додому і при натисканні на важіль наливати в склянку чудову газовану дешеву воду.

До цього часу прилади та предмети, а також начиння домашнього побуту з СРСР використовується в домашніх умовах. І до того ж вона дуже практична та економічна, не кажучи вже про те, що вона дуже якісна та практично не ламається. Напевно, у вас або якщо ще молоді у ваших батьків, або бабусь є такі речі.

Правда молодь не здогадується і, напевно, навіть не знає для чого такі предмети потрібні. Але коли ваша мама або бабуся починає ними користуватися, то молоді люди дивуються, як все просто і надійно влаштовано.

Спробуйте і ви відгадати або згадати, для чого призначені ці прилади на фотографії. Для молодого покоління одразу підказуємо. Коли на вулиці спекотно – літо ви що робите? Звичайно, п’єте або купуєте холодні напої. А якщо не купувати, то що можна вигадати, щоб витрачати мінімум грошей і отримати охолодний напій? Звісно ж газування. А як її зробити?

Ті, хто жив у СРСР, знають, а для молоді робимо лігбез. У той час існували пункти заправки вода газованої в спеціальні балони та можна було їх принести додому і при натисканні на важіль наливати в склянку чудову газовану дешеву воду. Ще існували невеликі балончики, які заправлялися вуглекислим газом і вставлялися в цей балон на фото (вгорі). Потім при натисканні вуглекислий газ змішувався з водою, попередньо налитою в основний балон, і ви отримували газування. Можна також було додати сироп у воду або лимон і отримували смачну газовану воду з сиропом.
Ось справи!

Згадали як пили таку смачну воду?

Здоров’я вам та чудового настрою!

Це балон для газованої води!

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей