Молитви, які допомагають досягати мети. Просіть і дано вам буде, стукайте і відкриють вам

Author name 16 December 2021 в 19:12

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, Твоє Слово говорить мені, що коли я попрошу, воно буде дано мені, і те, що я шукаю, я знайду. Бо коли я прошу у Тебе, я маю вірити, що отримаю це.

Ви хочете досягти успіхів у житті? Так, скажете ви, хто ж не хоче. А тоді чому у вас нічого не виходить? Що ви робите негаразд? Помоліться та треба вдатися у молитви – це допоможе!

Псалом 84:10
Господи, день у Твоїх дворах кращий за тисячу на вулиці. Я благаю Небесного Батька, щоб у мене був божественний доступ до Твого духовного царства, нехай двері небесні будуть відчинені. Я краще стану на порозі дому мого Бога, ніж житиму в наметах беззаконня. Господи, закрий усі ворота зла над моїм життям і відчини ті ворота небесні згідно з волею Твоєю, амінь.

Д
Так, по вірі вам буде!

Матвія 7: 7-8
Небесний Батько Спасибі, що завжди бачиш мене та мої потреби. Твоє Слово говорить мені, що коли я попрошу, воно буде дано мені, і те, що я шукаю, я знайду. Бо, коли я прошу у Тебе, я маю вірити, що отримаю це. Те, що я шукаю, буде знайдено. Коли я стукаю, Ти відповідаєш, тому, Отче, я хвалю Тебе за те, що ти двері, які завжди відчинені. Спасибі, Батьку, Амінь.

Об’явлення 3: 7-8
Праведний Бог, бережи мене святим і вірним, як Ти був зі мною. Я заявляю, що двері, які Ви відчинили, ніхто не зачинить, а двері, які Ви зачинили, ніхто не відчинить. Я заявляю про Вашу волю щодо мого життя та життя тих, з ким я вступаю в контакт. Я дякую Тобі за відчинені двері, які Ти поставив переді мною, які ніхто не може закрити, бо Ти бачиш, що в моєму природному стані у мене мало сил. Це Ти маєш найвищу владу. Ти бачиш, що я дотримався Твого Слова і не заперечував Твоє Ім’я, Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею