Тест на уважність: знайдіть за 1 хвилину дві особи відмінні від інших

Author name 23 December 2021 в 09:12

Поділитися статтею

Знайдіть відмінності
Знайдіть відмінності

А якщо ви в цьому тесті не змогли знайти відмінність, можете їх подивитися на картинці нижче. Успіхів вам у всьому і відмінного настрою!

У цій статті вам пропонується знайти дві особи на картинці, які відмінні від інших. Відразу підказуємо, вся справа в зачісці.
Для покращення уважності пропонуємо вам прочитати наступну інформацію, яка вам буде корисною.

Прогуляйтесь

Вставайте, вийдіть на вулицю і йдіть цілеспрямовано та усвідомлено.
Знайдіть привабливе місце для прогулянки та приділіть кілька хвилин усвідомленню кожного кроку. Зверніть увагу на тиск ніг, коли вони торкаються землі та знову підіймаються. Зверніть увагу на те, як м’язи пальців ніг та ніг працюють, щоб просунути ваше тіло вперед. По можливості зробіть медитацію під час ходьби частиною своєї регулярної практики.

Навчіться насолоджуватися тишею

Тиша – це корисна умова для уважності. Навчіться приймати та досліджувати це.
Наше життя зовсім нетихе. Коли це не шум транспорту, літаків над головою, ділова балаканина колег або однокурсників, або дзвін телефонного дзвінка або повідомлення, це музика або програма, яку ми включаємо, щоб заповнити порожнечу.

Знайдіть час, щоб досліджувати тишу. Ви дізнаєтеся, що тиша ніколи не буває тихою – навіть у найвіддаленіших куточках дме вітер, шелест листя, спів птахів та звірячий шум, йде дощ. Використовуйте звуки, які виходять із тиші, як частину своєї практики усвідомлення. Обережно досліджуйте почуття тривоги, яке може виникнути, коли ви відмовляєтеся від звичайних відволікаючих факторів, потім відпустіть їх і поверніться до витонченого мистецтва уважного слухання.

Коли ви дізналися інформацію, вам буде легше пройти наступні тести.
А якщо ви в цьому тесті не змогли знайти відмінність, можете їх подивитися на картинці нижче.

Успіхів вам у всьому і відмінного настрою!

Відмінність обведена гуртком

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею