Церковне свято 27 грудня: до Нового року залишилось 4 дні

Author name 26 Грудня 2021 в 23:12

Поділитися статтею

Церковне свято 27 грудня: до Нового року залишилось 4 дні
Церковне свято 27 грудня: до Нового року залишилось 4 дні

27 грудня у народі вважається Філімоновим днем. 2021 року цей день випадає на понеділок. Є офіційним державним вихідним за рахунок того, що 25 грудня (Різдво Христове у католицькому віросповіданні) було у суботу.

День 27 грудня — цей день в історії

Морозний день у лісі
Морозний день у лісі

Історія говорить про те, що саме 27 грудня 1918 року робітничо-селянський уряд України ухвалив рішення про переміщення до Білгорода. Якийсь проміжок часу це місто входило до складу України (УСРР), проте Кремль силою змусив місцеву владу відмовитися від нього.

У цей же день, але парою десятків років пізніше, в 1831, Чарльз Дарвін вирушив в експедицію на південні острови Тихого та Атлантичного океану. Експедиція тривала п’ять років.

Дані та спостереження, зібрані під час експедиції, лягли в основу його фундаментальної роботи. Походження видів шляхом природного відбору.

А ще цього дня відзначається День вирізання сніжинок. До речі, саме час практикувати це захоплення, якщо ви ще не прикрасили будинок або своє робоче місце перед майбутніми святами. Дуже навіть додає новорічного настрою!

Філімонів день – прикмети

27 грудня до Нового року лишається 4 дні. Вважається, що якою була погода у цей день такою буде й у новорічну ніч, і продовжиться весь січень.

Не забувайте молитися, адже останні 12 днів перед Різдвом Христовим за православним календарем молитви мають особливу силу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею