Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 4 слова, відмінні від слова “День”

Author name 28 Грудня 2021 в 13:12

Поділитися статтею

Які слова відмінні від слова
Які слова відмінні від слова

Ну, як ви знайшли 4 слова, відмінні від слова “День”? Якщо не, то на малюнку нижче ви можете їх побачити. Відмінного вам дня та гарного настрою, та удачі у всьому!

Якщо порівнювати тести на уважність, де потрібно знайти на картинці інші слова від безлічі однакових слів з головоломками зі сірниками, то можна зробити висновок, що перші тести стали дивитися більше. Але головоломки також цікавлять людей.

Вам у цій статті пропонується ще один тест на уважність. Потрібно знайти 4 слова, відмінні від слова “День”. Це потрібно зробити за 1 хвилину.
А інформація нижче вам у цьому допоможе для збільшення уважності.

Мити посуд

Миття посуду зазвичай не входить до п’ятірки найчуттєвіших переживань, але усвідомлене виконання цієї процедури може включити почуття. Повсякденність завдання дозволяє легко зосередитися на почуттях наразі – запах мила, теплоті води на шкірі, відчутті посуду в руці, звуках. Дослідження показують, що ретельне миття посуду сприяє спокою та знижує стрес. Люди, які мили посуд усвідомлено, повідомляли про зменшення нервозності на 27% та збільшення розумового натхнення на 25%.

Прийміть усвідомлений душ

Відчуйте воду на своїй шкірі, смак води, запах мила, ваш спокій. Що ви помічаєте у температурі? Надто холодно? Дуже жарко, надто спекотно? Ідеально? Спостерігайте та слухайте, як вода падає на вашу шкіру та падає вниз. Торкніться своєї шкіри та зверніть увагу, на що це схоже. Це турбота? Незручно? Знайомо? Незнайомо? Ви хочете більше? Менше? Усвідомлюйте свої думки та почуття та думайте про них.

Все вищезгадане в комплексі допомагає зосередитися і збільшити таким чином уважність.
А зараз перейдіть до тесту. Ну, як ви знайшли 4 слова, відмінні від слова “День”? Якщо не, то на малюнку нижче ви їх можете побачити.

Відмінного вам дня та гарного настрою, та удачі у всьому!

Слова виділені червоним кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею