Молитви, що прибирають негативні думки. Читайте з вірою в серце

Author name 29 December 2021 в 09:12

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Надати допомогу у подоланні негативу можуть молитви. Гоніть геть із голови все погане, думайте про хороше і воно прийде до вас!

Коли людина зосереджена на негативі та всякі погані думки лізуть у голову, їй важко жити. Він не знає, як вибратися з цього заплутаного кола. Надати допомогу у подоланні негативу можуть молитви. Гоніть геть із голови все погане, думайте про хороше і воно прийде до вас!

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Боже, я знаю, що поки я живу тут, я боротимусь зі своєю гріховною природою. Нещодавно я згадував про цю битву. Я прошу Тебе заглушити всі голоси, окрім свого власного. Нехай Твій голос буде ясний, як спів птахів на світанку. Обнеси мене стіною і бійся за мій розум, поки я прагну слідувати за Тобою. Я віддаю все себе Тобі. Амінь.

Небесний Батько, мій розум щодня стикається з речами, які не є святими чи чистими, тому я знаю, що мені потрібне більше Тебе, Христе. Також важко зосередитись на хорошому, коли мій розум відтворює все погане, що я зробив. Зсередини та зовні йде постійний шквал, і мені потрібна Твоя допомога. Будь ласка, приведіть мене до Писань, місць і людей, які можуть допомогти мені розвинути розум Христа. Амінь.

Боже, я знаю, що мені потрібно більше Тебе в моєму житті. Будь ласка, допоможіть мені зрозуміти, хто Ви, і випробувати Твою силу, що перетворює. Мої думки схиляються до тих, хто зосереджений на безбожних речах. Я хочу зосередитись на Тобі та Твоїй любові, знаючи, що це обов’язково принесе світ. Я молюся, щоб Ти вів і направляв мене, щоб я міг пізнати Тебе глибше. Амінь.

Господи, знання про Твоє рятування і любов до мене – це шолом для мого розуму. Мій розум повинен зосередитись на цих речах, а не на виборах та рішеннях минулого. Проте саме негативні думки панують у моїй голові знову і знову. Я молюся Господу Ісусу, щоб Ти зайняв законне місце влади та безроздільно панував над моїм розумом. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею