Тест на уважність: знайдіть на картинці за 30 секунд слово “Зима”

Author name 31 Грудня 2021 в 10:12

Поділитися статтею

Де слово "Зима"
Де слово “Зима”

Ви пройшли тест? Дізналися, де знаходиться слово “Зима”. Якщо це з якоїсь причини вам важко, ви можете побачити це слово на малюнку нижче. З Новим роком, удачі вам і звичайно міцного здоров’я та настрою!

Тести такого плану, можливо, будуть важкими для новачків і вони за 30 секунд не зможуть відшукати потрібне слово. Якщо це так, прочитайте інформацію нижче як поліпшити свою уважність.
А потім перейдіть до тестування.

Пригальмування

Коли ви кидаєтеся від одного ставлення до іншого, ви робите щось, але не на висоті. Уповільнюючись, ви можете з’єднатися з цим моментом та течією.
Якщо ви витратите більше часу на щось, це допоможе вам оцінити те, що ви робите, а також покращити кінцевий продукт.

Більшість наших помилок робляться не через незнання, а через недбалість. Як кажуть, ніколи не буває достатньо часу, щоб зробити все правильно з першого разу, але завжди достатньо часу, щоб зробити це наново.
Уповільнення значить повільність. Коли ми знаходимо баланс, ми стаємо більш продуктивними та ефективними – нам не потрібно нічого повторювати.
Коли вам подобається те, що ви робите, не потрібно поспішати з одного завдання на інше. Замість того щоб просто відзначати речі зі свого списку, ви теж вчитеся отримувати задоволення від подорожі.

Це дуже цікава думка про уважність, але вона допомагає.
Ви пройшли тест? Дізналися, де знаходиться слово “Зима”. Якщо це з якоїсь причини вам важко, ви можете побачити це слово на малюнку нижче.

З Новим роком, удачі вам і звичайно міцного здоров’я та настрою!

Слово виділено червоним кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею