Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 3 відмінності на картинці із взуттям

Author name 2 Січня 2022 в 09:01

Поділитися статтею

Знайдіть відмінності
Знайдіть відмінності

Новорічний настрій ще не зник? Підтримуйте його це класно після Нового року поринути у відпочинок та зайнятися своєю улюбленою справою.

Коли люди дивляться на нову людину, то насамперед вони звертають увагу на одяг та взуття. Художник намалював кілька пар взуття і ставить вам запитання: “Чим відрізняються ці дві картинки?” Відмінність у 3 парах взуття. Знайдіть їх.
Для новачка буде корисна інформація нижче, щоб вона покращувала свою уважність.

Тиха зустріч

Більшість керівників проводять на конференції 25–30% свого робочого часу. Проблема не в витраченому часі, а як – зазвичай ми не звертаємо уваги на те, що роблять або говорять інші люди.
Наступного разу постарайся промовчати. Зосередьтеся на тому, щоб слухати, а не говорити відверто. Зверніть особливу увагу на поводження інших учасників. Робіть нотатки – фіксуйте дослівно, а не лише ідею. Реєструйте “як”, а не тільки те, що кажуть люди. Кожна людина має свій спосіб самовираження. Зазвичай ми фільтруємо інші слова через наші емоції чи наші ідеї.

Що відбувається, коли ви дійсно звертаєте увагу?
Ви можете говорити, коли це потрібно. Ви збираєтеся сказати щось нове або просто повторити те, що хтось сказав? Ви додаєте до розмови? Чи будуть ваші слова ґрунтуватися на ідеях інших людей чи відволікати увагу?
Ця вправа допоможе вам краще слухати, але також уважніше ставитиметься до того, що ви говорите, і коли говорити чи ні.

Це дуже хитромудра вправа, але якщо його зрозуміти, воно допомагає покращувати уважність. Ви знайшли яке взуття відрізняється на другому малюнку? Якщо вам це важко, ви можете знайти відповідь на картинці нижче.

Новорічний настрій ще не зник? Підтримуйте його це класно після Нового року поринути у відпочинок та зайнятися своєю улюбленою справою.

Відмінності обведені червоною лінією

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею