Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд слово “Миша”

Author name 2 January 2022 в 09:01

Поделитесь этой статьей

Знайдіть слово "Миша"
Знайдіть слово “Миша”

Спробуйте знайти слово “Миша” і пройти таким чином тест на уважність. Хто його не пройшов, може відповідь подивитися на картинці нижче. Відмінного вам новорічного настрою та міцного здоров’я!

Мишей важко побачити у житті вони вміють ховатися. А ось на цій картинці потрібно знайти не саму мишу, а слово – мишу. Це зробити теж непросто, особливо новачкові. Намагайтеся і ви за 30 секунд виявити слово “Миша”.
Щоб покращити уважність, вам буде корисна інформація нижче.

Заберіть безлад у своєму робочому просторі

Захаращений стіл – це захаращений розум. Але є ще щось про прибирання робочого місця. Коли ви наближаєтеся до роботи з усвідомленістю, вона приносить вам більше задоволення. Перетворіть процес прибирання та організації вашого столу на пам’ятний момент. Не думайте про це як про рутинну роботу, а як про створення правильних умов для досягнення найкращих результатів.

Мій стіл зазвичай виглядає хаотичним. Я працюю над різноманітними клієнтськими проєктами, досліджую, пишу, готую семінари чи доповіді. Я відчуваю необхідність мати перед собою свої нотатки, стікери та книги. Мій робочий стіл також заповнений різними відкритими вікнами та файлами. Я добре почуваюся у своєму організованому хаосі, але в якийсь момент це починає мене гальмувати. Отже, я роблю перерву, щоби розкласти свої справи.

Акт рятування від безладу не тільки допомагає мені відновити концентрацію, але й дає мені нову енергію – це як подарунок самому собі. Комусь подобається акуратність, деякі процвітають у хаосі. Яким би не був ваш стиль, збирання на столі очищає ваш розум.

А тепер спробуйте знайти слово “Миша” і пройти таким чином тест на уважність. Хто його не пройшов, може відповідь подивитися на картинці нижче.

Відмінного вам новорічного настрою та міцного здоров’я!

Слово виділено червоним кольором

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей