Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 5 шт (по три цифри) відмінні від 888

Author name 2 Січня 2022 в 11:01

Поділитися статтею

Знайдіть 5 шт (по три цифри) - 888
Знайдіть 5 шт (по три цифри) – 888

Ви знайшли 5 сполучень цифр, які відрізняються від 888. Якщо вам це зробити складно, то ви можете дізнатися де вони на зображенні нижче. Гарного вам настрою та здоров’я!

Цей тест для проходження буде важким новачкам. Однак людині, яка вже проходила такого роду тести на уважність, вона не становить труднощів і за 1 хвилину вона вирішить завдання.
Для новачка корисною буде інформація нижче, яка покращує уважність.

Людина, яка неодноразово проходить тести такого плану, легко вирішить поставлене завдання за 1 хвилину.

Уважне питво

Ми схильні пити так, як і всі: швидко. Ми не лише перестаємо пити більше, ніж планували, а й не отримуємо від того, що маємо.
Як і у випадку з їжею, не дозволяйте емоціям контролювати вашу поведінку. Пийте, тому що вам це подобається, а не для порятунку від проблем. Пийте, бо хочете, а не через соціальний тиск. Пийте, щоб отримати насолоду.

Почніть цінувати момент. Насолоджуйтесь цілісним досвідом. Спочатку помацайте скло. Зверніть увагу на його температуру та текстуру. Зосередьтеся на кольорі. Що ти бачиш? Що ти помітив?
Зробіть повільний ковток. Сконцентруйтеся на своїх відчуттях, смаках та спогадах чи відчуттях, які воно викликає. Ви можете практикувати цю вправу з кавою, чаєм або навіть водою.

Ця вправа також підвищує уважність, яка потрібна для швидкого проходження тесту.
Ну, як ви знайшли 5 поєднань цифр, які відрізняються від 888. Якщо вам це зробити складно, то ви можете дізнатися, де вони на картинці нижче.

Гарного вам настрою та здоров’я!

Відповідь виділено червоним кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової

Ще рекомендуємо прочитати:

Поділитися статтею