Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд панду серед звірів на цій картинці

Author name 4 January 2022 в 07:01

Поделитесь этой статьей

Знайдіть панду
Знайдіть панду

Знайдіть панду серед звірів. Якщо вам це важко, то подивіться відповідь на картинці нижче. Гарного вам настрою та удачі!

Цей тест на уважність зацікавить не тільки новачків, але й шанувальників сайту Одна Хвилина. По-перше, ми вітаємо всіх, особливо частих відвідувачів сайту Одна Хвилина з Новим 2022 роком, що настав, і бажаємо міцного здоров’я, любові і щастя. Нехай вас шанують діти та люблять онуки. Нехай загадані бажання в ніч на Новий рік – здійсняться!
А тепер пройдіть тест та підніміть собі настрій.
Інформація нижче може бути вам цікава.

Більшість людей асоціюють медитацію з сидінням та розслабленням. Але ви також можете медитувати під час руху. Споглядання під час ходьби – це простий спосіб практикувати медитацію на ходу.

Ходьба – це здорова звичка: вона покращує стан серця та легень, покращує баланс та знижує жирові відкладення. Коли ви можете залучити всі свої почуття, це заспокоює ваш розум. Це основна мета споглядання при ходьбі – ви тренуєте не лише своє тіло, але й розум, і навіть уважність.
В ідеалі плануйте 30-хвилинну прогулянку – це денний мінімум, рекомендований експертами у галузі охорони здоров’я.

Споглядання при ходьбі – це запрошення залучити усі ваші почуття. Ви починаєте усвідомлювати, як рухається ваше тіло, відчуваєте, як ваші ноги стосуються землі, помічаєте, що відбувається навколо вас, чуєте звуки людей та предметів та помічаєте температуру повітря при вдиху та видиху.

Коли ви взаємодієте зі своїм оточенням, ви практикуєте звертати увагу зараз. Ви зосереджуєте свою енергію на тому, щоб помічати речі зовні, а не міркувати над думками у своїй голові.

А тепер пройдіть тест на пильність. Знайдіть панду серед звірів. Якщо вам це важко, то подивіться відповідь на картинці нижче.

Гарного вам настрою та удачі!

Панда обведена кружком

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей